mirosław okniński skomentował aferę jóźwiak gwóźdź video

Mirosław Okniński komentuje aferę Jóźwiak – Gwóźdź: „Takie osoby nie powinny być w polskim MMA. Jak mężczyzna do mężczyzny…” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 18 października 2023

Michał Tuszyński wybrał się do Akademii Sportów Walki Wilanów gdzie przeprowadził wywiad z Mirosławem Oknińskim. Założyciel i główny trener klubu został zapytany o skomentowanie afery na linii Paweł Jóźwiak – Artur Gwóźdź. Oto co na ten temat powiedział Mirosław Okniński.

Michał Tuszyński, reporter portalu FanSportu wybrał się do Akademii Sportów Walki Wilanów by przeprowadzić długi wywiad z trenerem Mirosławem Oknińskim.

W pewnym momencie reporter zapytał założyciela klubu o to co sądzi na temat afery na linii Paweł JóźwiakArtur Gwóźdź. Prezes FEN powiedział, że manager rujnuje kariery zawodników. Co na ten temat powiedział Okniński?

Mirosław Okniński komentuje aferę Jóźwiak – Gwóźdź

„Ja mogę tylko powiedzieć, że dla mnie Artur Gwóźdź to nie jest manager. To jest cham, prostak i kryminalista, który w swoim ogłoszeniu, sprzeciwiając się wypowiedzi Jóźwiaka wstawia materiał, że 'rucham cię’. Jak można w ogóle coś takiego wstawiać? Dla mnie to jest dno, dna. Manager w ogóle się tak nie powinien wypowiadać bo to jest zachowanie jakieś z kryminału, bydlęce. Jak można mówić, mężczyzna do mężczyzny – rucham cię? Nie wypowiadam się na temat transferów i tego wszystkiego bo w ogóle dla mnie Artur Gwóźdź to jest dno, takie osoby nie powinny być w polskim MMA!”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments