minda wspomina trening z omielańczukiem video

Minda wspomina trening z Omielańczukiem: 'To było znęcanie się, wykorzystywanie siły’ [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 31 stycznia 2024

Kamil Minda odpowiedział na szereg pytań. W trakcie rozmowy w studiu Minda wspomniał trening z Danielem Omielańczukiem.

Kamil Minda i Daniel Omielańczuk zmierzą się 9 marca w walce zakontraktowanej na zasadach „ulicznego” boksu. Przed występem na freakowej gali Clout MMA, Minda pojawił się w studiu portalu FanSportu by odpowiedzieć na kilka pytań.

Jak Kamil Minda wspomina trening podczas, którego Daniel Omielańczuk zarządzał grupą zawodników w trakcie nieobecności trenera Roberta Jocza?

– Utkwiło mi to w pamięci, bo pamiętam to do tej pory. Wiele osób mi opowiadało, jak Daniel sparuje i ja mówiłem swoją historię, bo wiele osób narzekało na sparingi z Danielem. Wyglądało to w ten sposób, że nie było trenera Jocza, Daniel był chyba takim głównym dowodzącym w WCA na treningu, zawołał mnie do sparingu.

Okazuje się, że kolejne wspomnienia Mindy z tamtego okresu w życiu są jeszcze gorsze.

– Chyba wcześniej go jakąś dźwignią skończyłem w parterze, nie pamiętam, była taka sytuacja. Daniel chciał się odegrać, zawołał mnie do siebie: „załóż małe rękawice”. Sparing tak wyglądał, że ja byłem przerażony, nie? Taki mocny zawodnik i jeszcze małe rękawice… Trafił mnie, powiedziałem, że mam dość, położyłem rękę na macie, a dalej dostawałem bomby cały czas. Po prostu zszedłem, miałem tu z tyłu pełno guzów. To było dla mnie traumatyczne, bo byłem jeszcze amatorem. Zawsze jak sparowałem, to były granice, każdy starał się pomagać. A tu było znęcanie się, wykorzystywanie siły i tego, że nie ma trenera.

Zarejestruj się i wytypuj wynik walki Omielańczuk vs. Minda

TYPYKURSYBUKMACHER
Daniel Omielańczuk1.67FORTUNA
Kamil Minda1.95FORTUNA

Kto wygra walkę Omielańczuk vs. Minda?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments