mike perry vs eddie alvarez na bkfc 56

Mike Perry vs. Eddie Alvarez walką wieczoru BKFC 56!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 19 października 2023

Mike Perry i Eddie Alvarez zmierzą się w walce wieczoru gali BKFC 56 w Maverik Center w Salt Lake City. Walak dwóch weteranów UFC została zakontraktowana w limicie do 175 funtów. Pojedynek Perry vs. Alvarez uświetni dobrze obsadzony event w hali mogącej pomieścić 12 tysięcy fanów.

Eddie Alvarez to były mistrz organizacji UFC w kategorii lekkiej. Mike Perry nigdy nie należał do ścisłej czołówki zawodników najlepszej ligi MMA na świecie jednak po jej opuszczeniu bardzo szybko został gwiazdą BKFC.

Eddie Alvarez zadebiutował w BKFC w kwietniu kiedy to pokonał Chada Mendesa po mocnym boju, w którym obaj zawodnicy zaliczyli knockdowny. Alvarez zwyciężył po niejednogłośnej decyzji sędziów i zapewne tym razem nie będzie chciał zostawiać wyniku walki w rękach sędziów punktowych.

Mike Perry pokonał już w ringu BKFC takich zawodników jak Julian Lane, Michael Venom Page oraz Luke Rockhold. „Platinum” w ostatnim czasie pełnił rolę oficjalnego rezerwowego w bokserskiej walce Logan Paul vs. Dillon Danis. Ostatecznie jednak Perry nie wszedł do ringu. Mimo to należy się spodziewać, że tak wydłużony okres treningowy sprawi, że Mike będzie 2 grudnia doskonale przygotowany do walki.

W co-main evencie gali BKFC 56 zmierzą się Ben Rothwell i Todd Duffee. Mamy zatem kolejny pojedynek weteranów UFC. „Big Ben” ma na koncie dwie wygrane w BKFC natomiast dla Todda będzie to debiut w tej organizacji. Duffee miał we wrześniu walczyć na gali Rizin 44 jednak wycofał się z udziału w gali.

W rozpisce znalazły się także trzy starcia mistrzowskie: Christine Ferea vs. Bec Rawlings, Arnold Adams vs. Mick Terrill, a także Kai Stewart vs. Howard Davis.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments