mike perry i eddie alvarez wdali się w wymianę ciosów bkfc

Mike Perry i Eddie Alvarez wdali się w wymianę ciosów po face-offie przed BKFC 56! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 10 listopada 2023

Mike Perry i Eddie Alvarez wdali się w wymianę ciosów po face-offie przed galą BKFC 56. Zawodnicy zmierzą się 2 grudnia w Salt Lake City, a stawką tego pojedynku ma być tytuł „Króla Przemocy”.

Mike Perry i Eddie Alvarez to dwaj weterani MMA, którzy aktualnie biorą udział w walkach na gołe pięści. Zawodnicy walczą na galach organizacji Bare Knuckle FC. Perry i Alvarez zmierzą się 2 grudnia na gali BKFC 56 w Maverik Center w Salt Lake City, a stawką ich pojedynku będzie tytuł „King of Violence” (Król Przemocy).

W nocy czasu polskiego odbyła się konferencja prasowa, na której obaj zawodnicy zapowiadali to wydarzenie i tradycyjnie nie szczędzili sobie uprzejmości. Później po face-offie Alvarez pokazał Perry’emu środkowy palec, a „Platinum” odpowiedział na to chamskie zachowanie lekkim ciosem na ciało rywala. Następnie zawodnicy wdali się w wymianę ciosów na korpus.

Nagranie video ze spotkania twarzą w twarz oraz wymiany uderzeń między Perrym, a Alvarezem zostało opublikowane na oficjalnym profilu organizacji BKFC na instagramie.

Tak prezentuje się plakat zapowiadający walkę Mike Perry vs. Eddie Alvarez.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments