Miesha Tate Bia Mesquita

Miesha Tate kontra Bia Mesquita na UFC Invitational 3! Zawodniczki stanęły twarzą w twarz [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 15 grudnia 2022

Miesha Tate stoczy dziś pojedynek na zasadach grapplingu. Była mistrzyni UFC zmierzy się w superfightcie z Bią Mesquitą, wielokrotną mistrzynią świata ADCC i IBJJF. Starcie pań zakontraktowano w limicie kategorii piórkowej.

UFC invitational to cykl eventów grapplingowych transmitowanych na platformie streamingowej UFC Fight Pass. W main evencie gali UFC Invitational 3 zmierzą się Gordon Ryan i Nicky Rodriguez, czyli zawodnicy którzy stanęli już naprzeciw siebie wcześniej w tym roku w finale ADCC, kiedy Gordon poddał Nicky’ego heel hookiem.

Wielką gratką dla sympatyków MMA będzie Mieshy Tate, byłej mistrzyni organizacji UFC. Amerykanka nie będzie miała jednak łatwej przeprawy, gdyż Beatriz Mesquita to prawdziwa mistrzyni w swoim fachu. Tate sporo ryzykuje wychodząc do walki z „Bią” bo gdy Brazylijka zapnie dźwignię na kolano czy rękę to może się skończyć dla Mieshy długą przerwą od startów.

Podczas oficjalnego ważenia zarówno Miesha Tate jak i Bia Mesquita zmieściły się w limicie kategorii piórkowej, 145 funtów.

Tate i Mesquita twarzą w twarz.

Zostaw ocenę
0
0