pasternak ile okniński za walkę w mma

Michał Pasternak ujawnia kwotę za jaką Mirosław Okniński stoczyłby pojedynek w MMA [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 05 grudnia 2023

Michał Pasternak udzielił wywiadu portalowi FanSportu. W trakcie rozmowy padł temat niedawnej wypowiedzi trenera Mirosława Oknińskiego, który rzucił, że mógłby stoczyć walkę w MMA.

Mocno zapracowany Michał Pasternak znalazł chwilę czasu na to, aby udzielić wywiadu portalowi FanSportu. Popularny „Wampir” poza przygotowaniem do walki oraz zbijaniem wagi ma wiele obowiązków medialnych.

Pasternak nie tylko udziela wywiadów, lecz także wciela się w rolę reportera. W tym wypadku jednak to nie Michał bym tym, który przepytywał, a tym który odpowiadał na pytania.

W trakcie rozmowy nie mogło zabraknąć pytania o osobę trenera Mirosława Oknińskiego, który w jednym z ostatnich wywiadów wspomniał, że mógłby stoczyć walkę w MMA. Okniński zażartował, że nie wyklucza walki. Oczywiście główną kwestią byłyby tu zapewne pieniądze.

Michał Pasternak odpowiadając na pytanie wskazał kwotę za jaką Mirosław Okniński mógłby wejść do klatki MMA:

– No myślę, że za dwa miliony to byłoby to do zrobienia i mimo, że trener jest po ciężkiej chorobie to na pewno wyszedłby do tej walki. Nie o samą walkę by tutaj chodziło tylko o kwestię tego show, które by było przed walką. To by był jeden wielki rozp*erdol. Trener jest znany z tego, że potrafi podkręcić walkę swoich zawodników, a co by było gdyby on walczył? Za taką sumę pieniędzy?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments