michał pasternak o zadorze

Michał Pasternak o Zadorze: „Ciężko, żebym powiedział, że jest większym nazwiskiem niż Gracie, Sang czy Dolidze” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 05 grudnia 2023

Michał Pasternak stoczy w weekend walkę z Dominikiem Zadorą. W trakcie rozmowy z portalem FanSportu „Wampir” odniósł się do poziomu sportowego rywala.

Michał Pasternak to zawodnik MMA o bardzo bogatej karierze. Reprezentant Akademii Sportów Walki Wilanów toczył boje między innymi na galach tak prestiżowych organizacji jak azjatycka ONE Championship czy rosyjskie RCC.

W trakcie rozmowy z reporterem portalu FanSportu „Wampir” odniósł się do poziomu sportowego Dominika Zadory, z którym przyjdzie mu się zmierzyć w sobotę.

Michał Pasternak wymienił nazwiska kilku swoich byłych przeciwników i podsumował tym samym, że nikogo się nie boi i walczył już z mocniejszymi oponentami.

– Do każdego zawodnika podchodzę jak do wyzwania. Nie chciałbym mu ujmować, ale w MMA walczyłem z większymi nazwiskami niż on. Ciężko żebym powiedział, ze Zadora jest większym nazwiskiem niż Roger Gracie, czy Aung La N Sang, czy Roman Dolidze. Wiesz no Roger jest legendą, jego rodzina jest legendarna jeśli chodzi o sporty walki. Sang no to jest gość, który w Azji jest tak popularny, że nie wiem czy Pudzianowski jest u nas tak popularny, albo Adam Małysz. Moje słowa mają potwierdzenie bo w momencie kiedy ja z nim walczyłem to nawet celnicy się mnie pytali czy to ja z nim walczyłem i to jest gość, który ma postawiony pomnik w stolicy swojego kraju no to dużo znaczy, a Dolidze jest topowym zawodnikiem w UFC w wadze 84 kilogramy.

Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments