Pasternak Kwieciński

Michał Pasternak: „Alan Kwieciński przyszedł i przepraszał”. Trener Okniński uważa, że walka jest możliwa, ale…

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 05 stycznia 2023

Nowy rok rozpoczynamy od kolejnej garści informacji z Akademii Sportów Walki Wilanów. Michał Pasternak, Kamil Minda oraz trener Mirosław Okniński udzieli długiego wywiadu portalowi FanSportu.pl. Choć rozmowa odbiegała mocno od tematów sportowych to naszą uwagę przykuła wypowiedź na temat ewentualnej kolejnej walki Pasternaka.

Michał Pasternak to doświadczony zawodnik, który ma na koncie starty w tak uznanych organizacjach jak singapurski ONE Championship czy czesko-słowacki Oktagon. Ponad to „Wampir” zaliczył w karierze również wiele walk dla organizacji WOTORE.

Jakiś czas temu doszło do nieporozumienia między przedstawicielami Akademii Sportów Walki Wilanów, a kilkoma uczestnikami gal freak fight. Jednym z nich był dobrze znany Alan Kwieciński. To właśnie o starcie z Alanem został zapytany Michał Pasternak.

„Alan tak naprawdę później przyszedł i przeprosił. Nawet mówił, że chciałby przyjść do nas na salę i tutaj trenować. Także taka walka, coś tam niby pytają, ale póki co ich na mnie nie stać.”

W wypowiedź Pasternaka wtrącił się trener Okniński, który powiedział:

” Kibice zróbcie jakąś zbiórkę na strój wampira dla Michała bo on sam sobie go nie kupi. Chętnie bym zobaczył jak Wampir wysysa krew z Alana.”

Pasternak, Okniński, Minda o Kwiecińskim, Łaszczyku oraz planach na kolejne starty.

Zostaw ocenę
0
0