michał oleksiejczuk michel pereira ufc 299

Michał Oleksiejczuk potwierdza walkę z Michelem Pereirą na UFC 299! 'Bardowie mogą śpiewać o tym pieśni’

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 09 stycznia 2024

Michał Oleksiejczuk zmierzy się z Michelem Pereirą na gali UFC 299 w Miami. Polak potwierdził kolejny występ w UFC komentując wpis Nolana Kinga na platformie X.

Przed Michałem Oleksiejczukiem kolejna stójkowa wojna w octagonie organizacji UFC. „Husarz” wejdzie do octagonu 9 marca na gali UFC 299 w Miami.

Dziennikarz Nolan King zamieścił na platformie X informację o pojedynku Michel Pereira vs. Michał Oleksiejczuk. Efektownie walczący Brazylijczyk zmierzy się z twardym Polakiem w Miami.

Do informacji zamieszczonej przez Kinga odniósł się sam Oleksiejczuk, który zamieścił komentarz:

– Bardowie mogą śpiewać o tym pieśni… Kto jest ze mną?

Michel Pereira (29-11, 2 NC) znany szerzej jako Demolidor ma aktualnie doskonałą passę sześciu zwycięstw z rzędu. Skazą na rekordzie zawodnika z kraju kawy są jednak problemy z wypełnieniem limitu wagowego. W związku wtopami na ważeniu komisarze nakazali Pereirze przejście do kategorii średniej.

Dysponujący zbliżonymi warunkami fizycznymi do rywala Polak walczył wcześniej w kategorii półciężkiej jednak podjął decyzję o zejściu do dywizji średniej. Michał walczy ze zmiennym szczęściem jednak zawsze daje niezwykle efektowne pojedynki. Oleksiejczuk wygrał trzy z czterech ostatnich starć.

Pojedynek Pereira – Oleksiejczuk jest dla Polaka świetnym zestawieniem pod względem marketingowym. Brazylijczyk szybko stał się rozpoznawalny i zbudował fanbase, więc zwycięstwo nad nim pozwoli Oleksiejczukowi na domagania się pojedynków z zawodnikami notowanymi w rankingu.

Przypominamy, że na gali UFC 299 w Miami ma wystąpić Mateusz Gamrot. Po dodaniu walki Oleksiejczuka szykuje się nam Polska noc na Florydzie, a karta walk jest dopakowana do granic możliwości.

Kto wygra walkę Oleksiejczuk vs. Pereira?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments