Materla Paczuski KSW Colosseum 2

Michał Materla vs. Radosław Paczuski na KSW Colosseum 2!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 kwietnia 2023

Federacja KSW ogłosiła przed momentem kolejny pojedynek gali KSW Colosseum 2. Michał Materla i Radosław Paczuski zmierzą się 3 czerwca na Stadionie Narodowym! Pojedynek odbędzie się oczywiście w limicie kategorii średniej.

Słychy o tym, że Michał Materla i Radosław Paczuski mogą zmierzyć się na gali KSW Colosseum 2 chodziły od około 3 tygodni. Wtedy właśnie Szczecinianin przyznał, że jest oferta walki na Stadionie Narodowym, a dopytany wypowiedział się także na temat Radka Paczuskiego.

„Oczywiście, że tak to jest sytuacja jaka nie zdarza się często, na świecie w historii MMA, żeby tylu ludzi, tylu kibiców mogło podziwiać pojedynki MMA, więc fajnie by było gdyby udało się tam zawalczyć. Byłoby bardzo miło, oprócz tego, że Radka prywatnie bardzo lubię i szanuję jako człowieka i jako sportowca. Bardzo fajny progres zrobił do sportu jakim jest MMA ze sportu kopanego i byłoby to na pewno nie lada wyzwanie. Mogę tylko powiedzieć, że taki pojedynek wiązałby się z dużą motywacją dla mnie.

Michał Materla jako były wieloletni mistrz federacji KSW w kategorii średniej docenia umiejętności sportowe Radosława Paczuskiego, który dopiero rozpoczyna prawdziwą karierę w zawodowym MMA.

Różnica w doświadczeniu w MMA będzie tu bez wątpienia po stronie zawodnika Berserkers Team jednak reprezentant Uniq Fight Club już w pojedynku z Tomaszem Romanowskim, klubowym kolegą Michała Materli udowodnił, że nie tylko potrafi przewalczyć trzy rundy z zawodnikiem MMA z krwi i kości, ale również potrafi postawić bardzo trudne warunki. Walka Radka z Tommym była bardzo bliska remisu, a sam Warszawianin uważa, że werdykt mógł równie dobrze pójść na jego konto.

Tak Radosław Paczuski wypowiedział się po ogłoszeniu walki z Michałem Materlą:

„Droga wojownika bywa długa, kręta i nieprzewidywalna. Nieco ponad rok temu zastanawiałem się, czy po serii kontuzji będę mógł uprawiać dyscyplinę, którą kocham, a dziś staje naprzeciwko jednej z największych legend sportów walki w naszym kraju. Michał, to ogromny honor i zaszczyt skrzyżować z Tobą rękawice. Życzę Ci zdrowia w przygotowaniach i mam nadzieję, że damy kibicom niezapomniane widowisko.”

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments