Michał Materla KSW 78

Michał Materla chciał wycofać się z gali KSW 78!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 stycznia 2023

Na facebookowym fanpage’u platformy streamingowej Viaplay pojawiła się krótka rozmowa z Michałem Materlą. Szczecinianin zdradził, że w środę był bliski wycofania się z udziału w gali KSW 78. Były mistrz federacji KSW w kategorii średniej powiedział, że z wiekiem musi zmagać się nie tylko z przeciwnikami, lecz także z własnym organizmem.

Michał Materla już dziś wieczorem podejmie Kendalla Grove’a na „własnej ziemi” w rewanżowym pojedynku, który będzie walką wieczoru gali KSW 78. Okazuje się jednak, że reprezentant Berserkers Team był bliski wycofania się z tego pojedynku. Jeszcze w środę ważyły się losy czy Materla będzie w stanie wyjść do walki!

Materla zdradził tę informację odpowiadając na pytanie jakie cele sportowe ma przed sobą:

„Cele są, ale pytanie czy ciało po prostu podoła? To wszystko muszę reagować z walki na walkę. Mówię ta walka też, oprócz tego, że walczę z przeciwnikiem, walczę też z urazami, jeszcze wczoraj (w środę) była taka sytuacja, że byłem bliski odwołania walki. Tak to wygląda, niestety w tym wieku po tylu latach kariery przy zawodniku, który ponad wszystko lubi się po prostu prać na każdym treningu.”

Na całe szczęście Michał Materla nie wycofał się z walki wieczoru KSW 78 i już dziś wieczorem zobaczymy go ponownie w akcji.

Transmisję z gali KSW 78 w Polsce, Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii, Islandii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Estonii, na Litwie i na Łotwie będzie można oglądać w serwisie Viaplay w ramach regularnej subskrypcji Viaplay Total. Start wydarzenia, sobota 21 stycznia, godzina 19:00.

Klikając w poniższy baner przeniesiecie się na stronę platformy, gdzie w niecałe 60 sekund założycie konto. Miesięcznie subskrypcja kosztuje jedyne 34 zł.

Zostaw ocenę
0
0