Michal Martinek przed ksw 87 uwielbiam styl darko

Michal Martinek przed KSW 87: „Uwielbiam styl Darko, jest niesamowitym zawodnikiem”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 26 września 2023

Michal Martinek udzielił wypowiedzi, w której ocenił Darko Stosicia. Reprezentant Czech ma bardzo dobre zdanie na temat swojego najbliższego rywala. Zawodnicy zmierzą się w walce wieczoru gali KSW 87 w Trzyńcu.

Michal Martinek i Darko Stosić zmierzą się na gali KSW 87 w Werk Arena w Trzyńcu. Wydarzenie odbędzie się w w sobotę 14 października. Martinek i Stosić wystąpią w walce wieczoru kolejnej gali federacji KSW w Czechach.

Co do powiedzenia na temat swojego najbliższego rywala miał „Czarnobrody”? Jakie nastawienie panuje w obozie Czecha przez starciem z kowadłorękim Serbem?

Michal Martinek przed KSW 87:

Michal Martinek wypowiedział się przed walką z Darko Stosiciem na gali KSW 87 w czeskim Trzyńcu. Okazuje się, że Czech ma wiele szacunku do rywala i docenia umiejętności oponenta.

„Uwielbiam styl Darko. On jest niesamowitym zawodnikiem. Jest numerem jeden w Europie. Starcie z nim jest bardzo dużym wyzwaniem, ale po to tu jestem, aby podejmować się największych wyzwań i rywalizować z najlepszymi zawodnikami. To będzie dla mnie bardzo ważna walka. Mieliśmy się już wcześniej zmierzyć, ale kontuzja nie pozwoliła mi na wejście do klatki. Teraz jednak obaj będziemy gotowi, aby dać niesamowitą walkę.”

Kursy bukmacherskie na walkę Martinek vs. Stosić

Eventy organizacji KSW możesz obstawić u bukmachera eFortuna.pl. Zarejestruj się i skorzystaj z promocji umożliwiającej puszczenie trzech pierwszych kuponów bez ryzyka.

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 87: Martinek vs. Stosić!

Faworytem w starciu Martinek vs. Stosić jest Darko Stosić, na którego wygraną bukmacherzy wystawili kurs 1.30. Reprezentant Czech będzie w tym starciu underdorgiem, kurs na wygraną Michala Martinka ustalono na poziomie 3.27.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments