michał królik zapowiada krwawy debiut matrix underdogiem

Michał Królik zapowiada krwawy debiut w KSW. Matrix wielkim underdogiem w walce z Sivakiem!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 lutego 2024

Michał Królik zadebiutuje w federacji KSW na gali XTB KSW EPIC w Gliwicach. Doświadczony Matrix zmierzy się z Vaclavem Sivakiem. Polak będzie underdogiem w tym starciu.

Fani gal organizowanych lub współorganizowanych przez duet właścicieli Martin Lewandowski i Maciej Kawulski mogą pamiętać Michała Królika z fantastycznej walki z Bartoszem Batrą na gali Genesis.

Teraz Matrix wreszcie zanotuje swój debiut w federacji KSW. 24 lutego na gali XTB KSW EPIC w Gliwicach Królik zmierzy się z Vaclavem Sivakiem mistrzem RFA oraz WAKO PRO. Zawodnicy stoczą pojedynek na zasadach muay thai jednak założą małe rękawice, tak zwane piąstkówki do MMA.

Jak Michał zapatruje się i nastawia na debiut w okrągłej klatce federacji KSW?

– Robię to całe życie. Jestem zawodnikiem stójkowym i kocham ten sport. W tej dyscyplinie czuję się najlepiej, najlepiej mi to wychodzi. Cieszę się, że dostałem od KSW szansę pokazania się na tak dużej gali.

Matrix docenia rywala i zamierza atakować rywala łokciami. Królik zapowiada, że w tej walce poleje się krew.

– Krew będzie na pewno. Będziemy pracować boksersko i łokciami. Rywala mam solidnego, więc zapowiadają się fajerwerki od samego początku.

Okazuje się, że według bukmacherów Matrix jest wielkim underdogiem w walce z Sivakiem! Tak prezentują się kursy bukmacherskie na pojedynek Królika z czeskim „Bad Boyem”. Wszystkie walki i gale KSW możecie obstawić u legalnego polskiego bukmachera FORTUNA.

TYPYKURSYBUKMACHER
Michał 'Matrix’ Królik3.00FORTUNA
Vaclav 'Bad Boy’ Sivak1.39FORTUNA
Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments