michał andryszak hybrid mma 4 bilety w sprzedaży zielona góra

Michał Andryszak zaprasza na galę HYBRID MMA 4! Bilety w sprzedaży

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 31 marca 2024

Michał Andryszak wystąpi w walce wieczoru gali HYBRID MMA 4. Były zawodnik FEN i KSW zaprasza kibiców na galę w Zielonej Górze. Wydarzenie odbędzie się 20 kwietnia. Bilety są dostępne w sprzedaży.

Michał Andryszak będzie główną gwiazdą czwartej gali organizacji HYBRID MMA. 31-letni zawodnik ANKOS MMA wciąż jest młodym fighterem jak na kategorię ciężką, a mimo to dysponuje już ogromnym doświadczeniem.

Andryszak walczył już na galach takich organizacji jak Cage Warriors, KSW, ACB, FEN. Andryszak był także związany kontraktem z amerykańską organizacją PFL jednak nie udało mu się stoczyć w niej walki. Wszystko przez bardzo restrykcyjne przepisy komisji sportowych w USA. Michał nie został dopuszczony do startu ze względu na wadę wzroku.

Michał Andryszak zadebiutuje w klatce organizacji HYBRID MMA na czwartej gali tej federacji. Andryszak wystąpi w walce wieczoru wydarzenia, które odbędzie się 20 kwietnia. Andryszak w nowym materiale video zaprosił fanów na to wydarzenie. Bilety na galę HYBRID MMA 4 są dostępne tutaj.

Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments