michał andryszak po hybrid mma 4 video

Michał Andryszak: „Jestem za dobry dla małych organizacji, a duże nie mają dla mnie walk” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 21 kwietnia 2024

Michał Andryszak gorzko skomentował swoją karierę po gali HYBRID MMA 4. Andryszak uważa, że jest zbyt słaby dla dużych organizacji, a zbyt mocny dla małych.

Michał Andryszak na gali HYBRID MMA 4 pewnie pokonał Dirleia Broenstrupa. Polak wygrał przez techniczny nokaut w drugiej rundzie walki.

Po pojedynku Andryszak udzielił wywiadu Michałowi Tuszyńskiemu z portalu FanSportu. Zawodnik ANKOS MMA gorzko podsumował swoją karierę.

– W grudniu już byłem gotowy no i tak czekałem. Na szczęście nie czułem jakiejś rdzy. Czułem się swobodnie i dość pewnie. Na początku się trochę podpaliłem. Włożyłem dużo serca i pracy w te przygotowania i jestem trochę zmęczony, końcówka przygotowań dała mi się we znaki, miałem naderwane więzadło w lewym kolanie. Chciałbym odpocząć tydzień-półtora tygodnia, ale bardzo chętnie zawalczyłbym gdzieś w okolicach końcówki maja, może czerwca. Tak, żeby mieć 7-8 tygodni na wypoczynek i na powrót.

– Jestem zawodnikiem, który sam wysyła oferty, często pisze do organizacji. No i często otrzymuję odpowiedź zwrotną 'ale, co my mamy z tobą zrobić?’. To jest najczęstsza odpowiedź z takich mniejszych organizacji zagranicznych. No jestem w takim dziwnym momencie swojej kariery, od jakiegoś czasu zawisnąłem. Jestem na tyle dobry, że te mniejsze organizacje nie chcą, żebym walczył dla nich i walczył z ich miejscowymi bohaterami. Natomiast z jakiegoś powodu większe organizacje albo nie mają dla mnie walki albo jakiegoś pomysłu, żeby dla nich zawalczyć. Szkoda mi tego czasu. Ja jestem skłonny na duże ustępstwa żeby po prostu móc zawalczyć. Mimo takiej elastyczności i niewybredności jest problem z tymi walkami co mnie mega smuci.

Zostaw ocenę
2
1
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin
1 miesiąc temu

Michał a może to kwestia Managera… zastanów się, pozdro 👊