michael page kontrakt ufc

Michael Page podpisał kontrakt z UFC. Znamy nazwisko rywala Venoma!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 18 grudnia 2023

Michael Page wreszcie złożył podpis pod kontraktem z organizacją UFC. Anglik zadebiutuje na gali UFC 299 w Miami. Dana White ogłosił nazwisko rywala Venoma!

Od dłuższego czasu spekulowano, że Michael Page zwiąże się umową z organizacją UFC. Angielski gwiazdor pojawił się nawet na dwóch galach najlepszej ligi MMA na świecie jednak później otwarcie przyznał, że był jedynie zaproszonym gościem.

Z wypowiedzi Page’a wynikało, że wciąż brakuje dogadania kilku ważnych szczegółów, które pozwoliłyby na podpisanie umowy z UFC. Dość niespodziewanie Michael pojawił się także na gali PFL w Dublinie, gdzie nawet stanął oko w oko z Cedriciem Doumbe.

Wieść o tym, że Venom może podpisać kontrakt z PFL najpewniej wpłynęła na to, że organizacja UFC dorzuciła coś extra do oferty kontraktowej i Page w końcu podjął decyzję o związaniu się umową z organizacją zarządzaną przez Danę White’a.

To właśnie dyrektor organizacji UFC ogłosił, że Michael Page zmierzy się z Kevinem Hollandem, 9 marca 2024 roku na gali UFC 299 w Miami. Warto zwrócić uwagę na fakt, że Amerykanin walczy w UFC od wakacji 2018 roku i zdołał w tak krótkim czasie zanotować, aż 20 walk w najlepszej lidze MMA na świecie.

Wygląda to imponująco w porównaniu ze startami Page’a, który po aktywnym 2019 roku w kolejnych czterech latach (2020-2023) stoczył łącznie zaledwie pięć walk.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments