michael chandler oficjalnie potwierdził starcie z conorem mcgregorem

Michael Chandler potwierdził starcie z Conorem McGregorem „Trwało to rok!”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 25 marca 2024

Michael Chandler oficjalnie potwierdził, że dojdzie do starcia z Conorem McGregorem. Słowa Amerykanina pokrywają się z wypowiedzią Irlandczyka. Do walki dojdzie w wakacje.

Wygląda na to, że cierpliwość popłaca. Michael Chandler w najnowszym wywiadzie dla TMZ Sports potwierdził wcześniejszą wypowiedź Conora McGregora na temat terminu walki zawodników w octagonie UFC.

Michael Chandler i Conor McGregor mają za sobą długą przerwę od startów. Wszystko przez kontuzję i plany pozasportowe Irlandczyka, który spędził sporo czasu na planie filmowym.

Teraz kiedy Conor skończył obowiązki związane z promowaniem filmu, może wrócić na matę i rozpocząć przygotowania do walki.

„Iron” udzielił wywiadu TMZ Sports, w którym potwierdził słowa „Notoriousa”:

– Otrzymałem oficjalne potwierdzenie. Do walki dojdzie latem. Nie mogę wam jeszcze podać dokładnej daty, ale to będą wakacje. Ja vs Conor. Trwało to rok. Nagraliśmy The Ultimate Fightera. On pracował przy filmie The Road House i zajmował się innymi sprawami poza klatką, ale ten dzień się zbliża. Tego lata. Jestem gotów.

Starcia zawodników należy się zatem spodziewać latem 2024 roku. Dokładny termin nie jest jeszcze znany jednak pierwszym możliwym terminem wydaje się być gala UFC 303, która odbędzie się 29 czerwca.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments