Chandler i Holloway o Oliveirze

Michael Chandler i Max Holloway chwalą Charlesa Oliveirę: „W blasku świateł po raz kolejny udowodnił…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 czerwca 2023

Michael Chandler i Max Holloway wyrazili swoją opinię po efektownej wygranej Charlesa Oliveiry nad Beneilem Dariushem na gali UFC 289 w Kanadzie. Brazylijczyk zaprezentował się w Vancouver doskonale, co zatem na temat jego występu powiedzieli „Iron” Mike i „Blessed”?

Jako pierwszy wypowiedział się na temat Oliveiry Michael Chandler, który na łamach swojego kanału na youtube powiedział:

„Charles Oliveira to istny brutal! Dariush miał świetną serię zwycięstw, ale Oliveira wszedł do tej walki niczym mistrz głodny odzyskania utraconego tytułu, miał w sobie wiele ognia! Oliveira pojawił się w octagonie i w blasku świateł po raz kolejny udowodnił, że jest jednym z najlepszych zawodników kategorii lekkiej na świecie, że jest godny tego by ponownie walczyć o pas.”

Co na temat Brazylijczyka powiedział Max Holloway, były mistrz kategorii piórkowej. „Blessed” w rozmowie z The Mac Life powiedział:

„Myślę, że Charles jest niesamowity. Widzieliśmy wszyscy jak ludzie komentowali i gadali głupoty bla, bla, bla, że Oliveira jest skończony. Wygraną na UFC 289 udowodnił, że tak nie jest. Czekam z niecierpliwością na jego drugą walkę z Makhachevem. Oliveira zasługuje na walkę o pas.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments