Michael Bisping o Pereirze

Michael Bisping z ciekawą opinią na temat Alexa Pereiry

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 kwietnia 2023

Michael Bisping, były mistrz organizacji UFC w kategorii średniej aktualnie pracujący jako komentator gal najlepszej ligi MMA na świecie wyraził swoją opinię na temat wpływu zbijania wagi na Alexa Pereirę. Anglik zwrócił uwagę na jeden bardzo ciekawy detal. Co zauważył „Hrabia”?

Michał Bisping coraz częściej pracuje w roli komentatora gal UFC sprzedawanych w systemie pay-per-view. Anglik ocenił decyzję Pereiry o przejściu do kategorii półciężkiej i powiedział, że jego zdaniem może to mieć wyłącznie pozytywny wpływ na Brazylijczyka.

„Musicie wszyscy wziąć pod uwagę to, że Alex Pereira w kategorii do 93 kilogramów będzie jeszcze lepszy niż w kategorii do 84 kilogramów. Te wszystkie ciężkie próby przez które przechodził w ostatnich latach w trakcie zbijania wagi, zwróćcie uwagę na jego gabaryty… ścinanie wagi, odwadnianie, to na pewno odbierało mu siłę, kondycję, zapewne wpływało także na przebieg obozu treningowego ponieważ nie mógł spożywać odpowiednich posiłków, ale też na zdolność i możliwość przyjmowania ciosów. Wszystkie te negatywne czynniki po prostu znikną w kategorii półciężkiej, także przygotujcie się na lepszą wersję Poatana. Nie tylko będzie w stanie więcej przyjąć, ale jego ciosy będą także więcej ważyć.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments