michael bisping wskazał co zadecyduje o wyniku walki strickland vs costa

Michael Bisping wskazał co może zadecydować o wyniku walki Strickland vs Costa

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 kwietnia 2024

Michael Bisping odniósł się do zestawienia Sean Strickland vs Paulo Costa. Do walki dojdzie 1 czerwca na UFC 302 w Newark.

Były mistrz kategorii średniej pracujący aktualnie jako analityk i komentator gal UFC wypowiedział się na temat zbliżającego się starcia dwóch mocnych zawodników dywizji do 84 kilogramów.

Michael Bisping ocenił zestawienie Sean Strickland vs Paulo Costa, do którego dojdzie 1 czerwca na gali UFC 302 w Prudential Center w New Jersey.

Anglik wskazał zawodnika, który będzie miał po swojej stronie cenną przewagę w pojedynku Strickland vs Costa. Zdaniem Bispinga kluczowa dla wyniku starcia może być kondycja Amerykanina.

– Paulo Costa bije mocniej i stara się zawsze iść do przodu. Natomiast Strickland będzie miał moim zdaniem przewagę w kardio. Pamiętajmy, że to jest walka pięciorundowa. To będzie dla Stricklanda duża przewaga, bo on walczy bardzo ekonomicznie. Paulo Costa wkłada w każdy cios całą siłę, rzuca obrotowe kopnięcia, kopnięcia na głowę, a to wszystko wymaga wiele energii.

Zarówno Sean Strickland jak i Paulo Costa przegrali ostatnie pojedynki po bliskich walkach. Strickland uległ Dricusowi Du Plessisowi natomiast Brazylijczyk okazał się gorszy na kartach punktowych od Roberta Whittakera.

Kto wygra walkę Sean Strickland vs Paulo Costa?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments