ufc vegas 54 video

Michael Bisping uważa, że Jan Błachowicz mógłby z powodzeniem zejść do kategorii średniej na rewanż z Israelem Adesanyą

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 19 lipca 2022

Michael Bisping uważa, że Jan Błachowicz mógłby z powodzeniem zejść do kategorii średniej na rewanż z Israelem Adesanyą.

Anglik, który w przeszłości był mistrzem dywizji do 84 kg uważa, że Jan Błachowicz byłby w stanie ściąć wagę i zejść do kategorii do 84 na rewanż ze „Stylebenderem”.

„Jan Błachowicz startował w Muay Thai w kategorii do 200 funtów. W dodatku jeśli spojrzycie na Jana, nie chcę mu w żaden sposób ubliżać, ale na ceremonii ważenia widać, że nie jest on jednym z tych zawodników którzy są docięci maksymalnie, jest tam jeszcze odrobina tłuszczu do spalenia. Dla mnie zawsze gdy rozpoczynając proces zbijania wagi ważyłem 200 funtów zwiastowało to, że będę w stanie zbić do 185 (84 kg). Oczywiście nic nie przychodzi łatwo, to wymaga wielkiego poświęcenia jednak jest do zrobienia. Rewanż Jana z Izzym byłby ciekawy z kilku względów, schodząc do kategorii niżej Błachowicz straciłby ciut siły, z drugiej strony zapewne zyskałby jak chodzi o refleks i szybkość. Pamiętajmy, że Jan to jedyny zawodnik, który pokonał Adesanyę w MMA i jestem przekonany, że taka walka interesowałaby Israela.”

Zostaw ocenę
0
0