michael bisping cieszy się popularnością wśród fanów

Michael Bisping cieszy się ogromną popularnością wśród fanów. Tak były mistrz podkręca atmosferę na galach UFC [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 29 listopada 2023

Mimo upływu lat Michael Bisping wciąż cieszy się ogromną popularnością wśród fanów MMA. Organizacja UFC opublikowała nagranie, na którym kibice żywiołowo reagują na gesty byłego mistrza.

Michael Bisping jest bez wątpienia jedną z żywych legend organizacji UFC. Anglik wszedł do najlepszej organizacji MMA na świecie w 2006 roku jako mistrz organizacji Cage Warriors i z marszu wygrał trzecią edycję programu The Ultimate Fighter.

„The Count” utrzymywał się w czołówce przez wiele lat, aż w końcu po dziesięciu latach przygody z UFC zdobył pas mistrzowski kategorii średniej (-84 kg). Bisping ma za sobą wiele wojen, które okupił bardzo poważnymi urazami. Zawodnik posiadający polskie korzenie między innymi stracił wzrok w prawym oku i aktualnie ma szklane oko.

Mimo upływu lat fani nie zapominają o Bispingu, który pracuje jako komentator gal UFC. Na europejskim profilu UFC na platformie X pojawiło się nagranie, na którym zachęcany przez Jona Anika i Daniela Cormiera, Bisping nakręca fanów do reakcji. Słychać jak kibice żywiołowo reagują na samą osobę Anglika, a gdy ten wstał i zaczął machać rękami po hali poniosła się wielka wrzawa.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments