Bellator kontraktuje trzech zapaśników

Medaliści NCAA i Igrzysk Olimpijskich w zapasach nowymi zawodnikami Bellatora!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 24 marca 2023

Organizacja Bellator mocno zainwestowała w zawodników z backgroundem zapaśniczym. Do organizacji prowadzonej przez Scotta Cokera trafią dwukrotny mistrz NCAA, dwukrotny finalista NCAA oraz srebrny medalista Igrzysk Olimpijskich!

Jordan Oliver, dwukrotny mistrz NCAA zadebiutuje w zawodowym MMA w organizacji Bellator. Oliver karierę zbudował w Uniwersytecie Stanu Oklahoma, który reprezentowali w przeszłości tak uznani zawodnicy jak Daniel Cormier czy Johnny Hendricks. Oliver startował w kategorii piórkowej i zapewne będzie w niej kontynuował starty w MMA. Do zawodowego debiutu przygotowuje się w klubie Kill Cliff.

Drugim potwierdzonym nabytkiem jest Bryce Meredith, dwukrotny finalista turniejów NCAA. Ten zapaśnik ma już na koncie trzy zawodowe walki, wszystkie wygrał przed czasem. Jest to także jedyny z nowych nabytków Bellatora, który ma już zakontraktowaną walkę. „Misfit” zadebiutuje już za tydzień na gali Bellator 293 kiedy to zmierzy się z Brandonem Carrillo.

Ostatnim nowym nabytkiem jest pochodzący z Dagestanu Mogamedkhabib Kadzimagomedov, który na Igrzyskach Olimpijskich reprezentował Białoruś. Znany szerzej jako Kadi Magomedov zawodnik zyskał rozgłos po tym jak pokonał czterokrotnego mistrza NCAA Kyle’a Dake’a. Magomedov podobnie jak Jordan Oliver ma walczyć w kategorii piórkowej. Ten zawodnik w przeszłości trenował z Khabibem Nurmagomedovem i Islamem Makhachevem, więc o jego poziom powinniśmy być spokojni.

Zostaw ocenę
0
0