mateusz rębecki ufc

Mateusz Rębecki stracił rywala! „Chińczyk” zmierzy się z niepokonanym zawodnikiem

S
0
Opublikowano: 29 grudnia 2022

Już za kilkanaście dni były mistrz kategorii lekkiej FEN, Mateusz Rębecki, zadebiutuje w największej federacji MMA na świecie. Popularny „Chińczyk” nie zmierzy się jednak z Omarem Moralesem.

Polski fighter kontrakt wywalczył sobie zaliczając kapitalny występ w Dana White’s Contender Series. Rębecki mierzył się z wyższym Rodrigo Lidio, którego znakomicie obalił i poddał duszeniem zza pleców. Prezydent UFC był zachwycony ówczesnym mistrzem Fight Exclusive Night, nadając mu przydomek „Rebeastie”.

„Chińczyk” zadebiutuje już 14 stycznia podczas gali UFC Vegas 67. Jego pierwotnym rywalem miał być Omar Morales, jednak zmuszony był on wycofać się z tego starcia. Jak poinformowała grupa menedżerska Mateusza Rębeckiego, First Round Management, fighter zmierzy się z Nickiem Fiore.

25-letni Amerykanin ma za sobą kilkuletnią przygodę w amatorskim MMA, gdzie poniósł jedyną porażkę. Od 2020 roku walczy jako zawodowiec i może się pochwalić perfekcyjnym rekordem 6-0. Co więcej, wszystkie te starcia wygrywał w pierwszych rundach.

Zostaw ocenę
0
0