mateusz rębecki zapytany o walkę z mateuszem gamrotem

Mateusz Rębecki ponownie odpowiada na pytanie o walkę z Mateuszem Gamrotem!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 20 listopada 2023

Mateusz Rębecki w przeszłości zanegował już możliwość stoczenia pojedynku z Mateuszem Gamrotem. Berserker został ponownie zapytany przez jednego z fanów o taką potyczkę. Co tym razem powiedział Rebeasti?

Mateusz Rębecki buduje swoją markę w organizacji UFC. Polak legitymuje się serią szesnastu zwycięstw z rzędu jednak zaledwie trzy z nich odniósł walcząc na galach najbardziej prestiżowej organizacji MMA na świecie.

Rębecki zamieścił na instagramie post, w którym napisał:

„Wyśrubowany wynik, ciekawe jak długo dam radę go utrzymać.”

Pod postem Mateusza rozgorzała spora dyskusja, a jeden z fanów postanowił zapytać „Rebeastiego” o ewentualną potyczkę z notowanym wyżej Mateuszem Gamrotem. W przeszłości Rębecki już raz zaznaczył, że z „Gamerem” wiążą go koleżeńskie relacje i że ogółem nie ma sensu, aby walczyć z innym Polakiem.

Teraz fan zapytał Mateusza:

„Tak się zastanawiam, czy jak już będziesz w top 10 to jest teoretycznie walka z Gamerem. Coś na kształt Joanna Jędrzejczyk – Karolina Kowalkiewicz. Myślisz, że mogłoby to dojść do skutku czy wolisz nie walczyć z Polakiem?”

Mateusz Rębecki szybko odpowiedział kibicowi słowami:

„Taka opcja odpada, jest wiele zawodników z którymi mogę się zmierzyć.”

Mateusz Rębecki kolejny raz wykluczył możliwość walki z Mateuszem Gamrotem. Nie ma się co temu dziwić tym bardziej, że poza reprezentowaniem jednego kraju obaj panowie reprezentują również ten sam team z USA – American Top Team.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments