mateusz rębecki o joelu alvarezie ma zero procent skuteczności

Mateusz Rębecki o Joelu Alvarezie: „Ma zero procent skuteczności obrony przed obaleniami” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 marca 2024

Mateusz Rębecki trenuje w American Top Team gdzie przygotowuje się do walki z Joelem Alvarezem. Rebeasti opowiedział o treningach w ATT, formie Mateusza Gamrota oraz scharakteryzował swojego rywala.

Mateusz Rębecki wróci do octagonu pod koniec kwietnia. Rebeasti zmierzy się z Joelem Alvarezem, który będzie miał ogromną przewagę warunków fizycznych nad Polakiem. Do pojedynku Rębecki vs. Alvarez dojdzie 27 kwietnia na UFC Vegas 91.

Rębecki ponownie wyleciał do USA, gdzie zameldował się w American Top Team, czyli „ulubionym” klubie polskim zawodników MMA.

Reporter Michał Tuszyński wybrał się do ATT by porozmawiać z Mateuszem Rębeckim na temat jego najbliższej walki.

Szczerze przyznam się trener kazał mi obejrzeć jego walki, ale jeszcze tego nie zrobiłem (śmiech). Mniej więcej z opisu moich trenerów wiem jak się bije czyli jest dobrym strikerem, bez zapasów. Podobno ma zero procentową skuteczność obrony przed obaleniami w UFC. Dobrze bije się z pleców i z tego poddaje. Podejrzewam, że dobrze prowadzi stójkę, luką jego są zapasy. W parterze potrafi skontrować i poddać.

PROMO kurs 150 na walkę Mateusza Gamrota

Legalny bukmacher Superbet przygotował fantastyczną promocję. Każdy nowy użytkownik może odebrać bonus. Wystarczy postawić na wygraną Mateusza Gamrota, a po zwycięstwie Polaka otrzymasz Freebet 300 zł! Zasady są bardzo proste, a całą promocję znajdziesz poniżej:

  1. Załóż konto użytkownika w Superbet – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie z tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe.
  2. Dokonaj pierwszego depozytu za min. 60 zł.
  3. Postaw tylko 2 zł na wygraną Mateusza Gamrota – Musi być to pierwszy kupon SOLO
  4. Jeśli Twój typ okaże się trafny, zgarniasz freebet 300 zł!
  5. Dodatkowo, za samą wpłatę 60 zł dostajesz darmowe 35 zł!

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (jedno zdarzenie na kuponie – wygrana Mateusza Gamrota). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU.

TYPKURSBUKMACHER
Mateusz Gamrot wygra150.0Superbet
* Promocja trwa do końca dnia 9.03.2024
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments