mateusz rębecki o gamrocie wybitny sportowiec nieuchwytny

Mateusz Rębecki o Gamrocie: „To wybitny sportowiec, nieuchwytny dla przeciwników” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 marca 2024

Mateusz Rębecki skomentował formę i przygotowania Mateusza Gamrota do gali UFC 299. Rębecki opowiedział o tym w najnowszym wywiadzie.

Mateusz Gamrot zmierzy się z Rafaelem Dos Anjosem na gali UFC 299 w Miami. Na macie American Top Team trenuje również Mateusz Rębecki, który także przygotowuje się do kolejnej walki w UFC.

Michał Tuszyński reporter portalu FanSportu zapytał Rębeckiego o to jak ocenia formę Gamrota i jak przebiegają treningi w ATT.

– Mateusz Gamrot to wybitny sportowiec, który ciężko pracuje. Kibicuję Mateuszowi i jestem święcie przekonany, że on wygra. Mateusz jest nieuchwytny, ma fajny styl, niewygodny dla przeciwników. Ma niesamowity wachlarz technik w zapasach i to wykorzystuje bardzo dobrze w MMA. Z dołu ciężko go poddać, skontrować, ciężko spod niego wstać. Fajnie może prowadzić walkę, jest pomysłowym zawodnikiem w trakcie walki, nie brakuje mu tego, więc stawiam na niego.

Niesamowity kurs na Gamrota w walce z RDA

Legalny bukmacher Superbet przygotował niesamowitą promocję. Każdy nowy użytkownik może odebrać bonus. Wystarczy postawić na zwycięstwo Mateusza Gamrota w walce z Dos Anjosem, a po wygranej Polaka otrzymasz Freebet 300 zł! Zasady są bardzo proste, a całą promocję znajdziesz poniżej:

  1. Załóż konto użytkownika w Superbet – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie z tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe.
  2. Dokonaj pierwszego depozytu za min. 60 zł.
  3. Postaw tylko 2 zł na wygraną Mateusza Gamrota – Musi być to pierwszy kupon SOLO
  4. Jeśli Twój typ okaże się trafny, zgarniasz freebet 300 zł!
  5. Dodatkowo, za samą wpłatę 60 zł dostajesz darmowe 35 zł!

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (jedno zdarzenie na kuponie – wygrana Mateusza Gamrota). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU.

TYPKURSBUKMACHER
Mateusz Gamrot wygra150.0Superbet
* Promocja trwa do końca dnia 9.03.2024
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments