mateusz rębecki bez rywala kontuzjowany nurullo aliev

Mateusz Rębecki bez rywala. Kontuzjowany Nurullo Aliev wycofał się z gali UFC 295!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 04 listopada 2023

Kontuzjowany Nurullo Aliev wycofał się z gali UFC 295! Oznacza to, że na ten moment Mateusz Rębecki jest bez rywala na galę w Madison Square Garden w Nowym Jorku. Do wydarzenia został tydzień i liczymy na to, że matchmakerzy znajdą Polakowi nowego oponenta.

Mateusz Rębecki miał zmierzyć się z Nurullo Alievem, 11 listopada na gali UFC 295 w Nowym Jorku. Niestety do tego pojedynku nie dojdzie, gdyż niepokonany reprezentant Tadżykistanu ogłosił kontuzję i wycofał się z gali UFC 295.

Nurullo Aliev skomentował sprawę w social mediach i zaznaczył, że lekarz nie dopuścił go do udziału w wydarzeniu w Madison Square Garden.

„Nigdy nie wybierałem sobie rywali. Kiedy organizacja UFC zaoferowała mi oponenta to przyjąłem ten pojedynek. Trenowałem bardzo ciężko, gdyż w tym zestawieniu chodziło o zasady. Wszystko szło zgodnie z planem, trenowałem w najlepszych klubach, pod okiem doskonałych trenerów, dbałem o dietę.

Niestety kilka dni temu na jednym z treningów doznałem kontuzji nogi. Przeszedłem badania i lekarz zabronił mi startu na gali UFC. Za kilka dni przejdę operację, dziękuję wszystkim za wsparcie.”

Kontuzja Alieva sprawia, że Mateusz Rębecki został bez rywala na galę w Nowym Jorku. Wierzymy, że matchmakerom UFC uda się szybko znaleźć odpowiedniego zastępcę, gdyż reprezentant Berserkers Team w ostatnich miesiącach bardzo ciężko trenował w American Top Team. O rozwoju sytuacji będziemy informować na bieżąco.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments