mateusz gamrot zwrócił się do polskich kibiców przed ufc 299 video

Mateusz Gamrot zwrócił się do polskich kibiców: „Dziękuję że mnie wspieracie. Odczuwam to!” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 06 marca 2024

Mateusz Gamrot podczas dnia medialnego przed UFC 299 zwrócił się do kibiców z Polski. Zapytany przez Michała Tuszyńskiego o przygotowania reprezentant Polski podziękował fanom za wsparcie.

Mateusz Gamrot na gali UFC 299 stanie przed bardzo ciężkim wyzwaniem. Polak zmierzy się z byłym mistrzem organizacji UFC. Gamrot odczuwa wsparcie kibiców przed pojedynkiem z doświadczonym Brazylijczykiem Rafaelem Dos Anjosem.

Michał Tuszyński, reporter portalu FanSportu pojawił się na dniu medialnym i zapytał Mateusza Gamrota o to co zmienił w przygotowaniach do tej gali oraz przekazał zawodnikowi życzenia powodzenia od wszystkich kibiców.

Mateusz Gamrot do polskich kibiców przed UFC 299

– Dziękuję bardzo wszystkim fanom za wsparcie, że jesteście ze mną i mnie wspieracie w moich przygotowaniach, odczuwam to! Co zmieniłem? Zawsze bardzo mocno trenuję, ale z każdym rokiem mam coraz większą świadomość i jestem bardziej doświadczonym zawodnikiem. Ten camp był naprawdę jednym z cięższych z moich dotyczasowych przygotowań. Poprawiłem swoje błędy, mam coraz większą pewność siebie w stójce. Mam bardziej stabilną pozycję, cięższe ciosy, jestem gotowy na każdą ewentualność z Dos Anjosem.

Dopytany o to dlaczego powiedział, że ta walka może być przełomowa Mateusz Gamrot odpowiedział:

– Miałem na myśli bardziej ochocze wymiany w stójce, bardziej ochoczą walkę na nogach. Spodziewam się wszystkiego, że będzie dużo zapasów, będzie dużo parteru, ale też nie będę się bał wymieniać z nim ciosów. Tak jak starałem się powiedzieć to po angielsku, dużą pewność siebie dały mi sparingi z Dustinem Poirierem. Teraz myślę, że będę mógł to pokazać (w octagonie). Tą walką chcę udowodnić, że liczę się w rozgrywce o pas mistrzowski.

Na sam koniec Michał Tuszyński zapytał Mateusza Gamrota o Dustina Poiriera. Czy zdaniem „Gamera” będzie to ostatnia walka „Diamenta” w octagonie UFC?

– Wszystko zależy jak się potoczy jego walka w sobotę w nocy. Ja przewiduję tutaj nokaut na zawodniku z Francji. Decyzja należy do niego, więc nie chciałbym się tu wychylać z opinią.

Najlepszy kurs na walkę Gamrota!

Legalny bukmacher Superbet przygotował doskonałą promocję. Każdy nowy użytkownik może odebrać bonus. Wystarczy postawić na zwycięstwo Mateusza Gamrota, a po wygranej Polaka otrzymasz Freebet 300 zł! Zasady są bardzo proste, a całą promocję znajdziesz poniżej:

  1. Załóż konto użytkownika w Superbet – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie z tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe.
  2. Dokonaj pierwszego depozytu za min. 60 zł.
  3. Postaw tylko 2 zł na wygraną Mateusza Gamrota – Musi być to pierwszy kupon SOLO
  4. Jeśli Twój typ okaże się trafny, zgarniasz freebet 300 zł!
  5. Dodatkowo, za samą wpłatę 60 zł dostajesz darmowe 35 zł!

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (jedno zdarzenie na kuponie – wygrana Mateusza Gamrota). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU.

TYPKURSBUKMACHER
Mateusz Gamrot wygra150.0Superbet
* Promocja trwa do końca dnia 9.03.2024
Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments