Gamrot vs Dos Anjos

Mateusz Gamrot zawalczy z byłym mistrzem?! Gamer gotowy na wielki bój!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 stycznia 2023

Mateusz Gamrot jest ostatnio niezwykle aktywny na twitterze, a to rzuci wyzwanie Chandlerowi, a to skomentuje, polubi lub udostępni inny ciekawy wpis. Tym razem popularny Gamer poszedł o krok dalej i odpowiedział na wpis Rafaela Dos Anjosa, byłego mistrza kategorii lekkiej.

Mateusz Gamrot niedawno zapowiedział, że po porażce w starciu z Beneilem Dariushem zamierza szybko stoczyć dwie kolejne walki, odnieść dwa zwycięstwa i wrócić do rozgrywki o najwyższe cele. Gamer zdaje sobie sprawę z tego, że aby piąć się wyżej w rankingu musi bić się z najlepszymi. Co może być zatem lepszego od walki z byłym mistrzem kategorii lekkiej?

Rafael Dos Anjos, były mistrz kategorii lekkiej zamieścił na swoim twitterze wpis informując o tym, że odpowiada mu data marcowej gali UFC w Londynie. Najwyraźniej RDA szuka sobie kolejnego rywala i nie ma jeszcze zabookowanej walki, a sam udział w głównej karcie walk dopakowanej takimi starciami jak Leon Edwards vs. Kamaru Usman 3 i Rafael Fiziev vs. Justin Gaethje zapewne znaczyłby wiele dla Dos Anjosa, bo poza wysoką wypłatą przyniósłby także korzyści marketingowe. To wydarzenie przyciągnie bowiem przed telewizory wielu fanów na całym świecie.

Szansę na ewentualne doprowadzenie do takiego starcia szybko wykorzystał Gamrot, który skomentował wpis Brazylijczyka słowami: „Brzmi świetnie.”

Teraz pozostaje nam czekać na ewentualną decyzję matchmakerów organizacji UFC. Warto przy okazji wspomnieć, że Dos Anjos ostatni pojedynek stoczył w kategorii półśredniej i nie jest jasne czy 38-latek będzie chciał ponownie zbijać wagę do limitu kategorii lekkiej.

Zostaw ocenę
0
0