mateusz gamrot zaskoczony decyzją dustina poiriera

Mateusz Gamrot zaskoczony decyzją Dustina Poiriera – 'Dlaczego on powiedział tak?’

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 12 stycznia 2024

Zarówno Mateusz Gamrot jak i Dustin Poirier wystąpią na gali UFC 299 w Miami. Polak w programie Koloseum przyznał, że był zaskoczony decyzją swojego klubowego kolegi.

Dustin Poirier znajduje się w topie rankingu kategorii lekkiej od lat. „Diament” jest bez wątpienia jednym z najbardziej rozpoznawalnych zawodników UFC i uchodzi za jedną z największych gwiazd organizacji.

Mateusz Gamrot był gościem online w programie Koloseum emitowanym na antenie Polsatu Sport. W trakcie wizyty „Gamer” przyznał, że mocno zaskoczyła go decyzja klubowego kolegi o tym by przyjąć pojedynek z Benoit Saint-Denisem.

Co dokładnie Mateusz Gamrot powiedział na temat walki Poirier vs. Saint-Denis?

Generalnie emocje były takie, że byłem dość mocno zaskoczony decyzją Dustina Poiriera. Bo nie sądziłem, że zgodzi się na takiego przeciwnika. Dlaczego on powiedział „tak”? Mocno zaskakująca dla mnie decyzja Jest, jak jest.

Mateusz Gamrot wspomniał także o tym jak sam reagował, gdy Francuz wyzywał go do walki.

Jak w mojej historii ten Saint-Denis kilkukrotnie wyzywał mnie do walki, to zastanawiałem się. Jakby przyszła propozycja, to nie wiem, czy bym się zgodził. Bym powiedział 'No jeszcze trochę za daleko, niech powygrywa i dojdzie bliżej mnie’ i wtedy bym się zdecydował.

Zarówno Mateusz Gamrot jak i Dustin Poirier wejdą do octagonu na gali UFC 299 w Miami. Oto co na ten temat powiedział reprezentant Czerwonego Smoka i American Top Team.

Z Dustinem będę się przygotowywał do tej samej gali w tym samym dniu, więc myślę, że idealnie sobie pomożemy wzajemnie. Jest to walka na pięć rund. Na pewno zrobię wszystko, co w mojej mocy, żeby mu się pomóc przygotować jak najlepiej. Dustin jest mańkutem, ja też się biję z mańkutem, więc on mi także mocno pomoże tutaj. Naprawdę fajnie, jaram się tym wyjazdem do Stanów.

Gala UFC 299 odbędzie się w sobotę 9 marca w Miami. Dustin Poirier zmierzy się z Saint-Denisem w co-main evencie wydarzenia natomiast Mateusz Gamrot stoczy pojedynek z Rafaelem Dos Anjosem w karcie wstępnej gali.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments