Mateusz Gamrot UFC

Mateusz Gamrot zadowolony: „Kolejna mocna lekcja”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 13 kwietnia 2023

Mateusz Gamrot docenia mocne treningi w American Top Team. Polak zamieścił na facebooku wpis, w którym skomentował ostatnie jednostki treningowe pod okiem Mike’a Browna. „Gamrot” jest zadowolony z tego, że może szkolić swe umiejętności w USA.

Mateusz Gamrot przebywa aktualnie w USA, gdzie wyleciał w celu wspomagania Renato Moicano w przygotowaniach do pojedynku z Armanem Tsarukyanem. Popularny „Gamer” nie skupia się jednak wyłącznie na pomocy klubowemu koledze, lecz także szlifuje własne umiejętności pod okiem trenera Mike’a Browna.

Oto co Gamrot napisał dziś na facebooku:

„Kolejna mocna lekcja od Mike’a Browna i kolejne nowe rzeczy dołożone do gry dlatego lubię pracować w okresie poza startowym bo czerpie się dużo innych korzyści i można pracować nad zupełnie nowymi rzeczami ! A z tego wyjazdu jest już ich dużo.”

Post skomentował także trener Brown:

„Jeden z moich ulubionych zawodników, zawsze podczas treningu jest dobra energia i z każdym treningiem możemy się wzajemnie uczyć od siebie czegoś nowego.”

Na ten moment Mateusz Gamrot nie ma jeszcze zakontraktowanej kolejnej walki w UFC jednak zawodnik zapowiada, że chciałby wrócić do startów po wakacjach.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments