mateusz gamrot rozcięcie skóry nosa treningi ufc 299

Mateusz Gamrot z ranami po sparingach w ATT

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 lutego 2024

Mateusz Gamrot opublikował relację na instagramie. Polak ostatnio sporo sparował z Dustinem Poirierem i ślady na twarzy Gamrota sugerują, że były to bardzo mocne sparingi.

Mateusz Gamrot przygotowuje się do walki na gali UFC 299 w Miami. W sobotę 9 marca Polak zmierzy się z Rafaelem Dos Anjosem. Pierwszą fazę przygotowań „Gamer” spędził w Polsce trenując w Czerwonym Smoku.

Najważniejszą częścią w przygotowaniach Gamrota jest tradycyjnie obóz treningowy w American Top Team. Podczas ostatnich przygotowań jednym z głównych sparingpartnerów Mateusza był Movsar Evloev, tym razem „Gamer” sparuje z Dustinem Poirierem.

Czołowi zawodnicy UFC w kategorii lekkiej w ostatnich dniach wstawiali mnóstwo zdjęć po sparingach. Dziś Mateusz opublikował relację na instagramie, w której przekazał:

– Trudy (sparingów) widać na twarzy, ale jest wspaniale!

Widać, że mimo ciężkich przygotowań Gamrotowi dopisuje humor i Polak ma ogromną motywację ku temu by na UFC 299 być w optymalnej formie. W najbliższym czasie najlepszy polski lekki będzie jednak musiał uważać i pozwolić ranom na nosie się zaleczyć.

Trenujący z Gamrotem Dustin Poirier podczas tego samego wydarzenia zmierzy się z Francuzem Benoitem Saint-Denisem.

Zostaw ocenę
3
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments