mateusz gamrot z nowym komentarzem o walce z dustinem poirierem

Mateusz Gamrot z nowym komentarzem w sprawie potencjalnej walki z Dustinem Poirierem!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 15 stycznia 2024

Mateusz Gamrot po raz kolejny został zapytany o możliwość stoczenia pojedynku z Dustinem Poirierem. Gamer wypowiedział się na ten temat w programie Koloseum.

Dustin Poirier, Arman Tsarukyan i Mateusz Gamrot to zawodnicy zajmujący odpowiednio trzecie, czwarte oraz szóste miejsce w rankingu UFC w kategorii lekkiej. Wszyscy trzej fighterzy reprezentują ten sam klub – American Top Team.

O ile Tsarukyan wielokrotnie podkreślał, że jest gotów na walkę z Dustinem Poirierem, tak Mateusz Gamrot w przeszłości zaprzeczał jakoby istniała taka możliwość. Polak walczył już natomiast z Armanem i w ostatnich wypowiedziach nie wykluczył ewentualnego rewanżu z „Ahalkalaketsem”.

Mateusz Gamrot był gościem w programie Koloseum, gdzie prowadzący Łukasz Jurkowski zapytał go o potencjalną walkę z Dustinem Poirierem.

Oto co na ten temat powiedział zawodnik Czerwonego Smoka i American Top Team.

Jestem chłopakiem z Polski, z małej miejscowości Kudowy. Wiesz, wyjeżdżając do Ameryki, ja się chcę bić z każdym. Szkoda by było (walczyć z Dustinem), bo dużo z nim trenuję, mamy jednego trenera, a gdzieś to zawsze dzieli klub, więc decyzja nie należy do mnie.

Jak przeszłoby to przez management, trenerów i oni by byli gdzieś otwarci. Czemu miałbym powiedzieć, że nie? Ale wydaje mi się, że zostałoby to ucięte już gdzieś w rozmowach menadżerskich.

Zarówno Mateusz Gamrot jak i Dustin Poirier wejdą ponownie do octagonu na gali UFC 299. Polak zmierzy się z byłym mistrzem Rafaelem Dos Anjosem natomiast Amerykanin stawi czoła bitnemu Francuzowi Benoit Saint-Denisowi.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments