mateusz Gamrot po UFC 285

Mateusz Gamrot wytypował zwycięzców gali UFC 287

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 kwietnia 2023

Mateusz Gamrot za pośrednictwem swojego instagrama odpowiadał na pytania fanów. Jeden z kibiców zapytał „Gamera” o to jak typuje wyniki walk gali UFC 287. Zawodnik Czerwonego Smoka i American Top Team szybko opublikował swoje przewidywania.

Mateusz Gamrot postawił na wygraną Alexa Pereiry w rewanżowym starciu z Israelem Adesanyą. Najwyraźniej „Gamer” kierował się tym, że „Poatan” w każdej z dotychczasowych walk okazywał się lepszy od „Stylebendera”.

W co-main evencie Polak postawił na Jorge Masvidala co nie może dziwić, gdyż zawodnicy są klubowymi kolegami z maty ATT. Podobnie ma się sprawa w przypadku Santiago Ponzinibbio, który także trenuje w American Top Team i również mógł liczyć na „wsparcie” Gamrota w typowaniu.

Wiadomo, że Mateusz kierował się sercem natomiast, że „Argentyński Sztylet” zmierzy się z zawsze niebezpiecznym Kevinem Hollandem, który radzi sobie dobrze w pojedynkach z rywalami, którzy nie specjalizują się w zapasach.

W pojedynku Font vs. Yanez – Gamrot postawił na legitymującego się serią 9 kolejnych zwycięstw Yaneza.

A wy jakie kupony puściliście? Jeśli jeszcze nie wytypowaliście zwycięzców walk hitowej gali UFC 287 to zachęcamy do skorzystania z promocyjnej oferty Fortuny.

Kursy bukmacherskie na UFC 287

Zaskakująco faworytem bukmacherów w walce wieczoru jest Israel Adesanya. Fani Alexa Pereiry nie będą jednak zawiedzeni, gdyż stawiając na wygraną „Poatana” można liczyć na kurs 2.00!

Jeszcze ciekawiej wygląda sytuacja w co-main evencie, gdzie zdecydowanym faworytem jest Gilbert Burns. Kurs na nieprzewidywalnego Jorge Masvidala jest wyjątkowo kuszący, gdyż wynosi aż 4.13!

-> Oglądaj i obstawiaj galę UFC 287

Rejestrując się u legalnego bukmachera eFortuna.pl za samo otwarcie konta zgarniasz 20 zł na dowolny zakład. Wystarczy kliknąć w ten link.

Zostaw ocenę
0
0