Gamrot stanie w narożniku Poiriera na UFC 302

Mateusz Gamrot stanie w narożniku Dustina Poiriera na UFC 302!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 25 maja 2024

Mateusz Gamrot został doceniony przez Dustina Poiriera. Polak jako główny sparingpartner Amerykanina stanie w jego narożniku podczas walki z Islamem Makhachevem na UFC 302.

Mateusz Gamrot ponownie szybko wyleciał do USA, aby wspomagać Dustina Poiriera w przygotowaniach do walki o mistrzowski pas UFC w kategorii lekkiej.

Polak jest głównym sparingpartnerem Amerykanina i „Diament” podjął decyzję o tym, aby włączyć Mateusza do swojego narożnika na galę UFC 302 w Newark.

Podczas wywiadu dla Shak MMA, Poirier został zapytany o próby duszenia gilotynowego, które nieustannie podejmuje w walkach. To właśnie wtedy Amerykanin powiedział, że nie tylko trener Mike Brown, lecz również inny członek narożnika byłby wściekły, gdyby spróbował tej akcji w starciu z Islamem Makhachevem.

– Mateusz Gamrot będzie w moim narożniku. Pomagał w moich dwóch ostatnich obozach, spuszczał mi łomot codziennie przez ostatnie sześć tygodni, więc również stanie w moim narożniku. Byłby bardzo wkurzony, gdybym zapiął gilotynę, ale później stracił pozycję.

Kursy bukmacherskie na pojedynek Islam Makhachev vs Dustin Poirier znajdziesz poniżej. Walkę o mistrzowski pas kategorii lekkiej możesz obstawić u legalnych polskich bukmacherów.

Islam Makhachev
VS
Dustin Poirier
1 1.18
2 4.8
1 1.18
2 5
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments