Mateusz Gamrot przed walką z Fizievem

Mateusz Gamrot przed walką z Fizievem: „Wychodzę pewny siebie, mam przygotowanych kilka dobrych numerów…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 12 września 2023

Mateusz Gamrot w rozmowie z Andrzejem Kostyrą skomentował nadchodzący pojedynek z Rafaelem Fizievem. Polak zmierzy się z „Atamanem” na gali UFC Vegas 79 za niecałe dwa tygodnie. Co przed walką z Fizievem powiedział Gamrot?

Mateusz Gamrot powróci do octagonu UFC na gali UFC Vegas 79, na której zmierzy się z Rafaelem Fizievem. Polak w długiej rozmowie z Andrzejem Kostyrą zapewnił, że przygotowania w American Top Team przebiegają bardzo dobrze i reprezentant Polski jest pewny siebie.

Jaki plan na walkę z Fizievem zakłada Gamrot i czego spodziewa się po rywalu? Popularny „Gamer” nie ukrywa, że walka wieczoru gali UFC Vegas 79 to typowe starcie strikera z grapplerem:

„Bardzo niebezpieczny striker, ale pojedynek jest zakontraktowany na pięć rund, czyli walka wieczoru i mój ulubiony dystans. Rafael jest bardzo niebezpieczny na nogach. Ja z kolei jestem bardzo niebezpieczny w parterze oraz zapasach. Mamy mocne stylistycznie zestawienie typowego strikera z typowym parterowcem. I tak jak Fiziev na pewno ma przygotowane kilka rzeczy, na które muszę uważać, tak samo ja mam przygotowanych naprawdę kilka dobrych numerów na niego i w zapasach i w parterze, więc wychodzę bardzo pewny siebie do tego pojedynku. Jestem bardzo dobrze przygotowany, więc wszystko gra. Plan jest prosty. Będę chciał go oczywiście sprowadzić do parteru i tam zakończyć walkę, a planem Rafaela będzie starać się trzymać mnie na nogach i znokautować.”

UFC Vegas 79: Fiziev vs. Gamrot – kursy bukmacherskie

Galę UFC Vegas 79: Rafael Fiziev vs. Mateusz Gamrot obejrzysz na żywo u bukmachera eFortuna.pl. Wystarczy założyć konto i obstawić dowolny zakład! Jeśli nie posiadacie jeszcze konta, możecie skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej. Wartość bonusów to ponad 600 zł!

Przede wszystkim za samą rejestrację otrzymacie darmowe 20 zł, a kolejne 10 doliczone będzie do pierwszego depozytu. To nie wszystko – trzy pierwsze zakłady do 100, 200 oraz 300 zł obstawicie bez ryzyka! W przypadku przegranego kuponu Fortuna zwróci stawkę na konto gracza.

Bukmacherzy zmienili lekko zdanie co do walki wieczoru. Początkowo kursy wynosiły bowiem po 1.86 na obu zawodników, teraz natomiast faworytem bukmacherów jest Rafael Fiziev, na którego wygraną kurs wynosi 1.75. Kurs na zwycięstwo Mateusza Gamrota wynosi 2.00.

-=> Odbierz bonusy i oglądaj walkę Fiziev vs. Gamrot!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments