Mateusz Gamrot pojawi się na XTB KSW 77! Typuje walkę Khalidov vs Pudzianowski

S
0
Opublikowano: 15 grudnia 2022

Hit KSW zbliża się wielkimi krokami, a kolejni zawodnicy typują nadchodzący pojedynek. Każdy z nich jednak przyznaje, że nie jest łatwo wskazać faworyta.

Walka Mameda Khalidova z Mariuszem Pudzianowskim wzbudza ogromne emocje oraz zainteresowanie. W klatce bowiem zobaczymy konfrontację dwóch legend – szybkość, doświadczenie i technika zmierzy się z ogromną siłą oraz przewagą warunków fizycznych.

Gala KSW 77 w całości dostępna będzie wyłącznie dla posiadaczy wykupionego abonamentu w Viaplay. Dostęp do platformy to koszt 34,99 zł za miesiąc, a oprócz gali, która odbędzie się w sobotę 17 grudnia dostępne są także wcześniejsze eventy federacji.

Wystarczy zarejestrować się klikając w poniższy baner. Założenie nowego konta nie potrwa dłużej, niż minutę, a pozwoli na dostęp w najwyższej jakości streamie online XTB KSW 77.


-> Oglądaj walkę Khalidov vs Pudzianowski na żywo!


Mateusz Gamrot o walce legend KSW

Głos przed nadchodzącym hitem zabrał m.in. były podwójny mistrz KSW, a obecnie zawodnik UFC Mateusz Gamrot. W wywiadzie dla „Klatka po Klatce” został zapytany o swój typ na starcie Mameda z Pudzianowskim. „Gamer” przyznał, że wszystko zależy tutaj od gameplanu, co pokazała porażka Michała Materli, który poszedł na wymiany z byłym strongmanem i został ciężko znokautowany już w pierwszej odsłonie.

– Ciężko tutaj wskazać, bo wszystko zależy od taktyki, co pokazała walka Pudzianowskiego z Materlą. Na papierze Mamed wydaje się teoretycznie dużo lepszym zawodnikiem, sprawniejszym i szybszym. Mariusz też bardzo długo walczy, potrafi zaskakiwać i z walki na walkę robi progres.

Jak zapowiedział zawodnik UFC, z bliska będzie oglądał starcie dwóch legend.

– Bardzo interesująco zapowiada się to starcie, tak jak pokazuje samo to, że jak sama hala pokazuje, że została wyprzedana dwa miesiące przed. Więc duży jest potencjał marketingowy i sportowy tej walki. Bardzo chętnie przyjrzę się z bliska.

Kursy na walkę Pudzianowski vs Khalidov

Całą galę KSW 77: Pudzianowski vs. Khalidov obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Za samo otwarcie konta zgarniacie darmowe 20 zł na dowolny zakład. Dodatkowo legalny bukmacher przygotował specjalny zakład bez ryzyka do 600 zł.

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji KSW 77, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Zostaw ocenę
0
0