mateusz gamrot przed ufc 299 media

Mateusz Gamrot o wspólnym obozie z Dustinem Poirierem: „Każdy trening z nim był dla mnie lekcją” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 06 marca 2024

Mateusz Gamrot wróci do octagonu na UFC 299. Podczas dnia medialnego Gamrot opowiedział o obozie przygotowawczym i wspólnych treningach z Poirierem.

Mateusz Gamrot wróci do octagonu UFC w sobotę 9 marca. Polak zmierzy się z Rafaelem Dos Anjosem na gali UFC 299 w Miami. Starcie Gamrota z byłym mistrzem UFC wejdzie w skład karty wstępnej.

Dziś odbył się dzień medialny w trakcie, którego uczestnicy gali odpowiadali na pytania dziennikarzy. Do ekipy reporterów wyszedł także Mateusz Gamrot, który szybko został zapytany o samopoczucie przed walką w Miami.

– Czuję się świetnie pierwszy raz zawalczę tak blisko siedziby mojego klubu. Wczoraj dotarłem tutaj w zaledwie 30 minut i podróż była za mną. Aklimatyzacja gotowa, jestem super szczęśliwy że mogę walczyć w Miami bo wielu moich przyjaciół pojawi się na gali, wielu moich klubowych kolegów będzie mnie dopingowało.

Jak czuł się Mateusz Gamrot kiedy otrzymał propozycję walki z Rafaelem Dos Anjosem?

– Nie byłem zaskoczony, byłem podekscytowany, że dostałem ofertę walki z byłym mistrzem UFC. Jestem wdzięczny organizacji, że dała mi tę szansę. To jest dla mnie świetny czas. Jeśli chcę być numerem jeden kategorii lekkiej to muszę pokonać Rafaela Dos Anjosa, byłego mistrza. To mój czas jestem gotowy.

Mateusz Gamrot został zapytany o wspólne treningi z Dustinem Poirierem. Jeden z zagranicznych dziennikarzy był zainteresowany jak przebiegł obóz w American Top Team skoro do walki jednocześnie przygotowywało się dwóch czołowych lekkich.

– Dobry czas. Zrobiliśmy wspólnie pełen obóz przygotowawczy. Sparowaliśmy ze sobą przez pięć tygodni. Zrobiliśmy z pięćdziesiąt rund wspólnie. Każdy trening z nim był dla mnie dużą lekcją. On jest dla mnie wyjątkową osobą, dlatego cieszę się że mogę z nim trenować. Moja pewność siebie rośnie.

Gamer odpowiedział na pytanie dotyczące eventu w Abu Dhabi kiedy był oficjalnym zastępcą jednak ostatecznie nie wszedł do octagonu.

– W Polsce była noc kiedy to wszystko się wydarzyło, także jak wstałem rano było już po sprawie. Event był w Abu Dhabi może UFC potrzebowało większego nazwiska i dlatego wzięli Alexandra Volkanovskiego. Byłem blisko tej walki o pas, zrobiłem wagę 155 funtów i mam nadzieję, że w przyszłości będę mógł to powtórzyć i zawalczyć o tytuł.

Postaw na Gamrota i wygraj Freebet 300 PLN

Legalny bukmacher Superbet przygotował doskonałą promocję. Każdy nowy użytkownik może odebrać bonus. Wystarczy postawić na zwycięstwo Mateusza Gamrota, a po wygranej Polaka otrzymasz Freebet 300 zł! Zasady są bardzo proste, a całą promocję znajdziesz poniżej:

  1. Załóż konto użytkownika w Superbet – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie z tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe.
  2. Dokonaj pierwszego depozytu za min. 60 zł.
  3. Postaw tylko 2 zł na wygraną Mateusza Gamrota – Musi być to pierwszy kupon SOLO
  4. Jeśli Twój typ okaże się trafny, zgarniasz freebet 300 zł!
  5. Dodatkowo, za samą wpłatę 60 zł dostajesz darmowe 35 zł!

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (jedno zdarzenie na kuponie – wygrana Mateusza Gamrota). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU.

TYPKURSBUKMACHER
Mateusz Gamrot wygra150.0Superbet
* Promocja trwa do końca dnia 9.03.2024
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments