mateusz gamrot na temat walki z mcgregorem on akurat nie jest

Mateusz Gamrot na temat walki z Conorem McGregorem: „On akurat nie jest…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 kwietnia 2024

Mateusz Gamrot wypowiedział się na temat Conora McGregora. Polak stwierdził, że Irlandczyk nie jest w kręgu rywali, z którymi chciałby się zmierzyć.

Mateusz Gamrot udzielił wywiadu Patrykowi Prokulskiemu z TVP Sport. W trakcie rozmowy padł temat Conora McGregora i tego czy Irlandczyk w przypadku wygranej z Michaelem Chandlerem wróci do kategorii lekkiej i przeskoczy wszystkich pretendentów do pasa.

Mateusz Gamrot wypowiedział się na ten temat. Czołowy polski lekki notowany na 5. miejscu w rankingu UFC uważa, że McGregor raczej nie wróci już do kategorii lekkiej. Polak przyznał też, że myśli o McGregorze nie zajmują mu głowy.

– Ja myślę, że on wagi nie zrobi do kategorii lekkiej. Conor wprowadził rewolucję do MMA i na pewno ma „chody”, więc mogłoby tak być. Ale też pytanie, czy jemu się będzie chciało, wiesz, czy nie będzie tak, że zrobi walkę i znowu nie zniknie na parę lat. On akurat nie jest w kręgu moich zainteresowań, nie rozmyślam o nim za dużo. Ostatnio widziałem, że robił sparingi z Pawłem Polityło. To mnie akurat zainteresowało, a tak to… (interesuje mnie) tylko pas UFC. Złoto kategorii lekkiej.

Conor McGregor był podwójnym mistrzem UFC w kategoriach piórkowej oraz lekkiej. Walka McGregora z Michaelem Chandlerem została zakontraktowana w limicie kategorii półśredniej. Zawodnicy zmierzą się 29 czerwca na UFC 303 w Newark.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments