mateusz gamrot skrytykował pawła jóźwiaka

Mateusz Gamrot krytykuje Pawła Jóźwiaka i sugeruje FEN zmianę prezesa!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 24 stycznia 2024

W jednym z ostatnich wywiadów Mateusz Gamrot skrytykował Pawła Jóźwiaka. Co zawodnik UFC powiedział na temat prezesa FEN?

Paweł Jóźwiak od wielu lat piastuje stanowisko prezesa FEN, czyli organizacji która skupia się na sportowym aspekcie MMA i wypromowała przez lata wielu świetnych zawodników.

Prywatnie Jóźwiak startuje we freak fightach, gdzie początkowo występował pod pseudonimem „Prezes FEN”. Mateusz Gamrot został zapytany o osobę Jóźwiaka.

Mateusz Gamrot w rozmowie z portalem Inthecage wypowiedział się na temat Pawła Jóźwiaka. „Gamer” skrytykował prezesa organizacji FEN. Czołowy zawodnik organizacji UFC zasugerował nawet, że Fight Exclusive Night powinno rozważyć zmianę na tym stanowisku.

– Nie byłbym zawodnikiem FEN. Widziałem, jak krzyczał do mikrofonu rozwścieczony i robił z siebie, nie wiadomo kogo. Jest to żenujące. Jak jesteś prezesem, wyświetlasz się twarzą i całym sobą, a później robisz z siebie błazna na konferencjach i na walkach, to FEN powinien się zastanowić, czy dalej go wystawiać jako twarz reprezentującą organizację. No szkoda.

Zobaczymy czy Paweł Jóźwiak zareaguje na te słowa doskonałego zawodnika kategorii lekkiej. Wydaje się jednak, że jest mało prawdopodobne by organizacja FEN podjęła decyzję o zmianie prezesa.

Zostaw ocenę
20
3
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments