borek o negocjacjach na adamek vs khalidov

Mateusz Borek o kulisach negocjacji na walkę Khalidov vs. Adamek! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 18 grudnia 2023

Dziś oficjalnie potwierdzono hitowe zestawienie Mamed Khalidov vs. Tomasz Adamek. Temat ten szeroko skomentował Mateusz Borek na łamach portalu FanSportu.

Mateusz Borek był jedną z osób odpowiedzialnych za negocjacje kontraktowe pomiędzy Tomaszem Adamkiem, a organizacjami FAME oraz KSW.

Okazuje się, że Borek i Adamek nie chcieli rozgrywać tematu poza 'plecami’ organizacji FAME, tylko zrobili wszystko z klasą i poprosili dowodzących freakową organizacją o zgodę na występ Tomasza Adamka w pojedynku z Mamedem Khalidovem na gali KSW w Gliwicach.

Borek o negocjacjach kontraktowych Khalidov vs. Adamek

To nie jest tak, że podpisaliśmy papier i niezależnie od tego podpisaliśmy papier na walkę z Mamedem w KSW, tak nie robią dżentelmeni. Poprosiłem po ludzku właścicieli FAME: Jeśli ma się to wydarzyć w polskim sporcie, to musi wydarzyć się teraz. A jeśli ma się wydarzyć teraz, to potrzebujemy zgody.

Przekaz był prosty: Jesteśmy fanami polskiego sportu. Przez lata kibicowaliśmy Mamedowi, wstawaliśmy na walki Tomka i nie chcemy być tymi, którzy tę walkę zablokują’.

Zachęcamy do zapoznania się z innymi wywiadami z konferencji prasowej przed tym historycznym wydarzeniem:

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments