Materla o walce Szpilka vs Pudzianowski: „Jeśli zagra głowa, to Artur jest faworytem”

Kacper Tobiasz
0
Opublikowano: 27 kwietnia 2023

Michał Materla udzielił wywiadu przed nadchodzącą galą na Stadionie Narodowym. W rozmowie z dziennikarzami wypowiedział się m.in. na temat walki Mariusza Pudzianowskiego z Arturem Szpilką.

Już 3 czerwca odbędzie się hitowe wydarzenie, czyli Colosseum II, na którym zobaczymy największe nazwiska polskiego MMA. Czekają nas starcie o pas, a także takie pojedynki jak zestawienie Michała Materli z Radosławem Paczuskim czy walka „Dominatora” z byłym pięściarzem.

Materla o walce Pudzianowski vs Szpilka

Materla jako były rywal Pudzianowskiego oraz przyjaciel „Szpili” został zapytany o ich konfrontację. Przyznał, że jego zdaniem to Artur będzie faworytem, jeśli tylko wszystko zagra w jego głowie. Jak wiemy, w ostatnich pojedynkach bokserskich miał często problemy, przez które przegrywał:

– Jest bardzo dobrym pięściarzem i ciężko trenuje. Jeżeli tylko głowa zagra, to jest faworytem. Wiemy, że żeby pokazał swoje oblicze z treningów, to musi wszystko zagrać w głowie. Jest dopiero na początku przygody z MMA. Mariusz to doświadczony zawodnik i walczył z rywalami z dużo większym stażem. Mam nadzieję, że Artur wyjdzie z głową tam, gdzie powinna być.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments