Masvidal ruga McGregora za atak na maskotkę! „Zostajesz za to zbanowana, dz*wko”

S
0
Opublikowano: 13 czerwca 2023

Jorge Masvidal ponownie obrał na celownik Conora McGregora! „Gamebred” skomentował ostatni atak Irlandczyka na maskotce Miami Heat.

Pierwszy posiadacz tytułu Baddest Motherf*cker urodził się i wychowywał we florydzkim mieście, gdzie zresztą mieszka po dziś dzień. Jedną z największych drużyn sportowych jest oczywiście Miami Heat, która po 3 latach ponownie dotarła do ostatniego spotkania w tym sezonie NBA.

Podczas przedostatniego meczu doszło do dość niecodziennej sytuacji. W przerwie na parkiet wyszedł Conor McGregor i wziął udział w zainscenizowanym „przedstawieniu” dla fanów. „The Notorious” znokautował maskotkę koszykarskiego teamu. Fani Heat wybuczeli „Notoriousa” kiedy Irlandczyk zaatakował po raz kolejny leżącego Burniego.

Sytuację wraz z omówieniem zobaczyć możecie w najnowszym odcinku serii Na Temat na kanale Fansportu TV.

Miami Heat ostatecznie przegrało finał z Denver Nuggets, którzy zwyciężyli rywalizację stosunkiem 4-1. Niepocieszony tym faktem Jorge Masvidal winą za porażkę jego drużyny obarczył… Conora McGregora. Amerykanin na swoim Twitterze skierował kilka ostrych słów w kierunku Irlandczyka.

„Connor, p***dolona p***do, przylazłeś i rzuciłeś swoje uroki na maskotkę i drużynę. Tak więc za to zostajesz zbanowana, dz*wko.”

Oczywiście można się jedynie domyślać, co dokładnie na myśli miał „Gamebred”. Warto jednak przypomnieć, że całkiem niedawno emerytowany fighter skonfrontował się z Jakiem Paulem, który akurat przebywał w „jego mieście”. Niewykluczone, że McGregor również będzie mógł liczyć na wizytację Masvidala, gdy pojawi się w Miami.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments