martin lewandowski w opinii francuskich ekspertów zdeklasowaliśmy pfl i ufc

Martin Lewandowski: „W opinii francuskich ekspertów zdeklasowaliśmy i zostawiliśmy w tyle PFL i UFC”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 kwietnia 2024

Martin Lewandowski uważa, że francuskie środowisko MMA doskonale przyjęło premierową galę KSW w Paryżu. Szef KSW powiedział, że francuscy eksperci mocno chwalili federację.

Federacja KSW w pierwszy weekend kwietnia zadebiutowała na francuskiej ziemi. Gala KSW 93 odbyła się w Paryżu, a walkach wieczoru zwycięstwa zanotowali Salahdine Parnasse i Wilson Varela.

Wydarzenie było doskonałe dla reprezentantów Francji, gdyż wszyscy najważniejsi zawodnicy gospodarzy zanotowali wygrane co sprawiło, że event został lepiej odebrany przez miejscowych sympatyków.

Martin Lewandowski był gościem redaktora Andrzeja Kostyry w studiu Super Expressu gdzie przekazał swoje wrażenia z tego wydarzenia i opowiedział o tym jak KSW odbierają przedstawiciele francuskich mediów oraz kibice.

– Cała atmosfera była kapitalna. Miałem wrażenie jakbym był na KSW 20 z taką polską publiką, która jest żądna takich super emocji. Kapitalne walki, a akurat tak się złożyło, że wszyscy Francuzi wygrali. Świetnie nas przyjęli, duże wsparcie ze strony mediów, mogę powiedzieć, że zdeklasowaliśmy konkurencję. W opiniach francuskich ekspertów zostawiliśmy w tyle PFL i UFC. Mówimy tutaj o obecności na rynku francuskim.

Lewandowski zapowiedział, że KSW będzie chciało wrócić do Francji jeszcze w tym roku i że właśnie dlatego jest gotów wyłożyć więcej pieniędzy na zatrzymanie Salahdine’a Parnasse’a w polskiej organizacji.

Czy uważasz że KSW powinno szybko zorganizować kolejną galę we Francji?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments