Martin Lewandowski o rywalu Mameda KSW Colosseum 2

Martin Lewandowski o rywalu Mameda Khalidova na KSW Colosseum 2. Ambitna propozycja Parnasse!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 marca 2023

Martin Lewandowski współwłaściciel federacji KSW był gościem Artura Mazura w studyjnym wydaniu programu Klatka po Klatce. Co ciekawego przekazał szef KSW po gali KSW 80 oraz czy uchylił rąbka tajemnicy na temat nadchodzących gal KSW 81, KSW 82 oraz KSW Colosseum 2?

Szefowie federacji KSW mają ostatnimi czasy pełne ręce roboty. Martin Lewandowski i Maciej Kawulski starają się dzielić obowiązki między siebie i pojawiają się zwykle naprzemiennie na eventach, tak by mieć czas na spotkania biznesowe odnośnie przyszłych gal oraz normalną, codzienną pracę.

Martin był gościem Artura Mazura w studyjnym wydaniu magazynu Klatka po Klatce. Jakie ciekawe wieści przekazał tym razem współwłaściciel federacji KSW?

W jednej z najciekawszych części tej dyskusji padło pytanie o rywala Mameda Khalidova na gali KSW Colosseum 2. Martin Lewandowski szybko potwierdził, że w grze pozostaję trzy opcje, a także przekazał czym będzie się kierować federacja przy ostatecznym wyborze rywala dla zawodnika Arrachionu:

„Jest trzech kandydatów, jakimi kryteriami będziemy decydowali? No na pewno atrakcyjnością pod Stadion Narodowy, ale też pamiętajmy że jest to też dla fanów przed telewizorami, dlatego żeby ilość mediów zagranicznych też mogła zwrócić na to uwagę. Tak, żeby tylko nie była to 'zabawka’ w rękach KSW tylko, żeby to rzeczywiście było coś wyjątkowego. Każda z tych opcji jest dla nas taka, my to tak ujmujemy, tak postrzegamy. Natomiast na koniec dnia musimy się zmierzyć z realiami ze strony zawodników, tu nie jest to tylko kwestia samego wynagrodzenia, która się oczywiście pojawia jako pierwszy temat, ale też kwestia długości kontraktu, co w momencie kiedy wygra, co w momencie kiedy przegra. Musimy wybrać dobrą opcję dla KSW, żebyśmy mogli z takimi zawodnikami na dłużej podziałać, a nie że to będzie taki jeden super występ i później zapominamy o człowieku. Jeszcze jest kilka wątków, które musimy poruszyć z każdym trochę indywidualnie, każdy ma swój management, inne wymagania, dlatego to tak długo trwa. Chcemy ogłosić nazwisko rywala Mameda do końca marca.”

KSW 81 – gdzie oglądać?

Gala KSW 81, na której w walce wieczoru Adrian Bartosiński zmierzy się z Arturem Szczepaniakiem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Martin Lewandowski o propozycji Parnasse

Jak się okazuje Salahdine Parnasse ma chrapkę na trzy tytuły mistrzowskie! Taka propozycja wyszła od teamu Francuza. Jak sprawę skomentował Martin?

„Na początku mówię: 'Co, ale jak?!’. Mówię no byłoby to naprawdę dobre posunięcie. Jest to ciekawa opcja do rozważenia no jednak nie było takiego mistrza no na pewno u nas, a chyba w ogóle też na świecie. Tylko chyba jedne zawodnik próbował trzy pasy zdobyć, więc jeżeli to by się Salahdine’owi udało to na pewno byłby ewenement na skalę światową. Pamiętajmy jednak, że musimy rozwiązać temat w jego bazowej kategorii wagowej. Musi wiedzieć o tym, że jak wejdzie jeszcze wyżej to będzie musiał się określić, gdzie ta jego waga jest unormowana, bo nie można tak w nieskończoność skakać.”

Zostaw ocenę
0
0