szef ksw

Martin Lewandowski o planach na 2023 rok. Co zdradził szef KSW?

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 grudnia 2022

Na dzisiejszej konferencji prasowej przed galą XTB KSW 77 głos mieli okazję zabrać również właściciele federacji Martin Lewandowski i Maciej Kawulski. Pierwszy z wymienionych odpowiedział na interesujące pytanie dotyczące tego czy KSW będzie jeszcze w stanie czymś zaskoczyć dziennikarzy i kibiców?

Jeden z obecnych na konferencji dziennikarzy zadając pytanie stwierdził, że większość dużych walk jakie KSW może zorganizować zostało już zorganizowanych i spytał co planują na kolejny rok właściciele, tak aby kibice mogli z zainteresowaniem śledzić kolejne wydarzenia.

Martin Lewandowski, współwłaściciel federacji KSW tak odpowiedział na pytanie, uchylając przy okazji rąbka tajemnicy na temat planów KSW:

„Mam takie wrażenie, że od 18 lat udaje się nam państwa zaskakiwać, dwanaście gal będziemy się przypominać fanom każdego miesiąca. Będziemy 'biegali’ po różnych miastach w Polsce, planujemy również powrót do tego naszego planu ekspansji na rynki europejskie, covid i inne przeszkody nas z tym wstrzymały w tym naszym kroku ku różnym europejskim krajom. Natomiast na następny rok planujemy kilka gal zagranicznych, ile z tego wyjdzie? oczywiście będziemy ogłaszali państwu sukcesywnie, ale już mogę powiedzieć, że podczas XTB KSW 77 ogłosimy właśnie pierwszą galę poza granicami kraju.”

Do tej pory federacja KSW organizowała gale poza granicami Polski w Anglii, Irlandii, oraz Chorwacji. Od dłuższego czasu mówi się w kuluarach zarówno o powrocie KSW do Chorwacji, jak i o premierowej gali w Paryżu, niewykluczony jest również atak najlepszej europejskiej organizacji MMA na rynki niemiecki i czeski.

Hitowa gala XTB KSW 77, gdzie w walce wieczoru Mariusz Pudzianowski spotka się z Mamedem Khalidovem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 34,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Wszystkie gale KSW można od teraz oglądać w Polsce, Wielkiej Brytanii, Holandii, krajach Nordyckich i Bałtyckich wyłącznie w Viaplay.

XTB KSW 78 odbędzie się 28 stycznia 2023 roku w Szczecinie. Bilety na to wydarzenia w sprzedaży na eBilet.pl: https://www.ebilet.pl/sport/sporty-wa…

KSW 79 odbędzie się 25 lutego. Miejsce wydarzenia zostanie ogłoszone niedługo.

Zostaw ocenę
0
0