martin lewandowski o gali KSW w pradze

Martin Lewandowski o gali KSW w Pradze: „Planujemy nawet na następny rok…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 października 2023

Martin Lewandowski o gali KSW w Pradze. Współwłaściciel federacji KSW był gościem Artura Mazura w programie Klatka po Klatce. W trakcie rozmowy padło pytanie dotyczące potencjalnej gali KSW w Pradze. Co na ten temat powiedział Lewandowski?

Martin Lewandowski, współwłaściciel federacji KSW był gościem dziennikarza Artura Mazura w programie „Klatka po Klatce”. W trakcie długiej, półgodzinnej rozmowy padło pytanie dotyczące tego kiedy federacja KSW wybierze się w głąb Republiki Czeskiej, gdyż do tej pory organizowane były gale blisko polskiej granicy, tak jak KSW w Libercu i KSW 87 w Trzyńcu.

Nim przejdziemy do wypowiedzi Martina Lewandowskiego przypominamy, że galę KSW 87 możecie obstawić u legalnego polskiego bukmachera eFortuna.pl. Rejestracja konta zapewni wam możliwość skorzystania ze specjalnego bonusu trzech zakładów bez ryzyka przygotowanego dla nowych użytkowników.

Martin Lewandowski o gali KSW w Pradze:

Martin Lewandowski, szef KSW zdradził, że najlepsza europejska organizacja MMA ma plany wobec Pragi, stolicy Czech:

„No planujemy powiem tobie szczerze nawet na następny rok. Czy się uda to jeszcze jest pod znakiem zapytania, jednak tu bym jeszcze zostawił deklarację. No rzeczywiście prędzej czy później będziemy musieli ruszyć na tą Pragę. Pamiętajcie państwo też, że każde wyjście jakieś zagraniczny teren to jest kompletnie budowanie nowych relacji, medialnych, zawodniczych, fanowskich i tak dalej. To zajmuje czas, to jest pewien proces. Myślę, że może na następny rok, ale to myślę daję sobie, czy dajemy sobie czas na potwierdzenie tej deklaracji, ale myślę że już na następny rok powinniśmy być gotowi, a dlatego że hala O2 w Pradze jest połowę jak nie czterokrotnie większa od niektórych hal. Ta hala O2 Arena w Pradze jest tak duża, więc trzeba być na to przygotowanym, trzeba mieć już tę naszą machinę rozpędzoną. 20 tysięcy to jest sporo, żeby wypełnić i być na tyle atrakcyjnym. Ten produkt – KSW – jest nowy na rynku czeskim, więc potrzebujemy czasu, żeby się tutaj dobrze ukorzenić.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments