KSW Colosseum 2 Khalidov

Martin Lewandowski na temat potencjalnego rywala Mameda Khalidova na KSW Colosseum 2!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 26 lutego 2023

Martin Lewandowski rozmawiał z dziennikarzem Arturem Mazurem, w wydaniu online magazynu Klatka po Klatce, tuż po gali KSW 79. Poza tematem dyskusji o wydarzeniu w Czechach nie mogło także zabraknąć rozmowy na temat gali KSW Colosseum 2.

Martin Lewandowski współwłaściciel federacji KSW został zapytany przez Artura Mazura dziennikarza WP SportoweFakty, a zarazem prowadzącego program ’Klatka po Klatce’ o potencjalne zestawienia na hitową galę KSW Colosseum 2. Więcej na temat wydarzenia tutaj. KSW Colosseum II – 3 czerwca na Stadionie Narodowym [VIDEO].

W trakcie rozmowy poza dyskusją na temat w zasadzie dogadanej walki Mariusz Pudzianowski vs. Artur Szpiilka padło pytanie o starcie Mamed Khalidov vs. Scott Askham 3. Oto co na ten temat powiedział szef KSW.

„Zobaczymy, słuchaj no nie chciałbym gadać o fightcardzie bo będę wymijająco odpowiadał, a co tydzień będziemy ogłaszali walki. Jest to pomysł oczywiście, w zasadzie jeden z dwóch, ale no jest wydaje mi się równie dobry drugi pomysł na zestawienie kogoś nowego z naszym Mamedzikiem. Co tydzień będziemy ogłaszali przez jedenaście tygodni, nie chcę teraz lać wody. Oczywiście w momencie jak te pary, te zestawienia będą potwierdzone. Wracając do walki Szpila vs. Pudzian tak panowie chcą, jest to w naszych głowach, a z Mariuszem widzę się za tydzień.”

Przypominamy, że w pierwszej walce Khalidov vs. Askham górą był Anglik, który wygrał po decyzji sędziów. W drugiej potyczce lepszy był zawodnik olsztyńskiego Arrachionu, który „ustrzelił” rywala latającym kopnięciem.

Zostaw ocenę
0
0