lewandowski kawulski ksw 73

Martin Lewandowski: „KSW po raz kolejny staje się poligonem dla wysoko cenionych sportowców”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 19 sierpnia 2022

Gala KSW 73 zbliża się wielkimi krokami. Już 20 sierpnia na warszawskim Torwarze fani po raz kolejny będą mogli śledzić zmagania najlepszych polskich zawodników.

Bilety na galę KSW 73 dostępne w sprzedaży na ebilet.pl.

Walką wieczoru nadciągającej gali będzie długo wyczekiwany pojedynek dwóch najlepszych polskich kickboxerów wagi ciężkiej. Arkadiusz Wrzosek zmierzy się w nim z Tomaszem Sararą. Panowie nigdy nie mieli okazji potykać się z sobą w ringu. Teraz natomiast dojdzie do ich konfrontacji w okrągłej klatce na zasadach mieszanych sztuk walki.

– Jeden i drugi ma za sobą boje i to wcale nie o frytki – mówi Maciej Kawulski, jeden z szefów organizacji KSW. – Zestawienie ich ze sobą dzisiaj to znak czasów, a zestawienie ich ze sobą w stolicy to znak, że czas na wyjątkowy main event.

Dla Arkadiusza Wrzoska będzie to pierwsza walka na zasadach MMA, ale zawodnik z Warszawy może liczyć w niej na mocne wsparcie swoich kibiców. Tomasz Sarara ma za sobą już jedną wygraną walkę w MMA, ale ostatecznie obaj zawodnicy nastawiają się na mocną konfrontację stójkową.

– To jest powrót Wrzoska do Warszawy – mówi Martin Lewandowski, drugi z twórców marki KSW. – To jest debiut Arka w KSW, ale w narożniku po przeciwnej stronie cierpliwie wyczekiwać będzie Tomasz Sarara, który ma szansę na największe zwycięstwo w swojej karierze. Po raz kolejny KSW staje się poligonem dla wysoko cenionych sportowców, którzy chcą zaprezentować fanom MMA szerszy wachlarz swoich możliwości.

Pełny artykuł pod linkiem:

https://www.kswmma.com/news/4099

Zostaw ocenę
0
0